Новини

  Проєкт

  У травні 2019року СЗШ І—ІІІ ст. с. Пеньківка започаткувала благодійний проект«Зелена школа», перейнявши досвід у НВК Мізяківських Хуторів Вінницького району. Що собою являє цей Проект.
  Сьогодення нам диктує нові і нові виклики. Найболючішим є питання — ЕКОЛОГІЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.
  Правила Проекту такі — заготівля вторинної сировини (побутові відходи — сміття), якими ми з вами забруднюємо навколишнє середовище. Спочатку ми розпочали на рівні школи і встановили на території школи ящики для сортування вторинної сировини, в які кожен з нас має змогу викинути: папір, пластик, скло та жестяні бляшанки. Признаємося чесно, що нам було важко та не все виходило. Але з часом трохи налагодилося.
  Щоб заготовити більше вторинної сировини, ми наважилися запросити населення до співпраці. І 14.12.2019 року ми запросили Вас на акцію «Зробімо нашу Пеньківку чистішою», під час якої ми зібрали чимало вторинної сировини. А вже 16.12.2019 року, ми викликали заготівельників вторинної сировини, здали її та на виручені кошти замовили штучну ялинки (2,5м)для наших школярів.
  ТОМУ ПРОЕКТ продовжує свою роботу!!!!!
  Ми закликаємо Вас до співпраці. Незабаром новорічно—різдвяні свята і в кожного з нас накопичеться чимало«сміття» Тому ми Вас просимо не викидати його, а посортувати: пластик до пластика, скло до скла, жестяні бляшанки до жестяних бляшанок. Потім по можливості ми організуємо збір по селі, заздалегідь повідомимо Вас про дати. А можливо ви побажаєте привести його самі, ми будемо дуже вдячні.
  Разом з тим школа неодноразово бере участь у державних акціях, таких як: «Я за чисте довкілля», «Джерело», «Екологічна стежина», «Благоустрій території.» Тому цей Проект допоможе нам організуватися та зробити нашу місцевість дійсно чистішою.
  ДАВАЙТЕ ВІД СЛІВ ПЕРЕХОДИТИ ДО ДІЛА!!!!!!!!!!! ЯКЩО НЕ МИ, ТО ХТО???????

   

   

   

   

     Продовження тексту новини  24.12.2019 | Aдмін

  Вернутись назад