Новини

  21.02.2020 Міжнародний день рідної мови в школі

  Міжнародний день рідної мови в школі

  21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.
   Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в СЗШ I -III ст.с.Пеньківка

  До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося літературно-музичною композицією «Мова – зоряночка золота», яку підготували вчителі та учні початкових класів.
  Вчителі української мови та літератури Ткачук К.В. та Остапишина Н.М. провели вікторину «Найкращий знавець рідного слова» між 7-8 класами. Яка засвідчила, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки.  
  Учні 5, 6,10 класів декламували вірші про рідну мову у відеозверненні до українців.

  Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

  Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.  Продовження тексту новини  21.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад