Новини

  Рекомендації щодо організації навчальних занять

   

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 №211,  листа Міністерства освіти і науки України  від 11.03.2020 №1/9-154,  з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року в закладах освіти району  запроваджений  тритижневий карантин.

  На виконання пункту 4  листа МОН від 11 березня 2020 року керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно розробити заходи щодо  забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.

  Для організації відповідних заходів відділ освіти рекомендує:

  1.        На сайті навчального закладу освіти створити окрему сторінку для  завантаження вчителями навчального матеріалу з метою надання дітям можливості працювати самостійно (параграфи, інтернет-посилання, практичні завдання, завдання та вправи, плани-конспекти, проєкти тощо). Форма подачі матеріалу на сайті – довільна.

  2.        Для спілкування (консультації індивідуальні та групові, дискусії, пояснення матеріалу тощо) з дітьми та батьками використовувати групи у Viber, Telegram, соціальних  мережах. Проінформувати учнів про створення сторінки на сайті закладу освіти.

  3.        Для організації процесу навчальної взаємодії вчителі можуть використовувати знайомі для них  Інтернет-платформи.  До прикладу: 

  -       https://disted.edu.vn.ua/  (платформа гімназії № 17 м. Вінниця)

  -        https://www.ed-era.com/ EdEra (школярі) -

  -       https://ilearn.org.ua/ iLearn (школярі) - (Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО, предмети)

  -       https://prometheus.org.ua/ - Prometheus (школярі старших класів, студенти та дорослі). Можна також скачати мобільний застосунок та працювати оффлай.

  -       https://vumonline.ua/ - ВУМ (школярі старших класів, студенти та дорослі). Тут вже не предмети, а прикладні знання, хоча є дещо, що можна комбінувати з деякими предметами.

  4.     Для  спільної роботи щодо опитування та залучення групи до роботи

  -       https://www.mentimeter.com/

  -       https://get.plickers.com/

  -       https://www.quizalize.com/

  -       https://nearpod.com/

  -       https://kahoot.com/  - проведення контрольних робіт, зрізів знань, тестів й оцінювання в ігровій формі

  -       https://onlinetestpad.com/ua - конструктор тестів, опитувань, кросвордів, ігор та комплексних завдань та сотні готових матеріалів

  -       https://learningapps.org/ - готові навчальні вправи та інструменти для створення тестів, завдань

  -       https://www.classdojo.com/uk-ua/ - організація класу в працюючу спільноту з елементами гейміфікації

  -       https://www.edmodo.com/- освітній сайт, який являє собою усічену соціальну мережу за типом Facebook і дозволяє спілкуватися вчителям та учням, об'єднавшись навколо процесу навчання у школі.

  -       https://grockit.com/  - об’єднує учнів під час навчання, що проходить курсами на цьому великому соціальному сайті.

  -       ГуглДокументи для спільної роботи.

  5.                 При організації такого навчання рекомендуємо організовувати роботу згідно  розкладу занять.

   

   

  Начальник відділу                                     Т.Гордійчук  Продовження тексту новини  13.03.2020 | Aдмін

  Вернутись назад