Новини

  " Посвята в козачата "

  Посвята в козачата

  Саме восени ми відзначаємо велике  свято – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ще в цей день офіційно в Україні відзначається свято Запорозького козацтва. Бо запорозькі козаки особливо шанували Покрову. Богородиця була їхньою заступницею в далеких походах, під  її покровом вони не боялися ні розбурханої стихії, ні злих ворожих сил.

  Тож сьогодні 16 жовтня 2020 року у нас в СЗШ І -ІІІст.с Пеньківка –« Посвята в козачата».

  Козацьку тему в закладах освіти зазвичай втілюють під час розваг спортивного спрямування. Та це й не дивно, адже головні ознаки козаків — сила, спритність та вправність. Хоча відомо, що козаки були ще й затятими танцюристами, співаками, здатними на нестримні веселощі. Саме тому свято, покликане зацікавити дітей історією козацтва, його традиціями та звичаями, ми вирішили назвати «Козацькі розваги» та втілити у формі музично-спортивного свята.

  На святі прозвучали патріотичні вірші, пісні, діти виконали народні таночки. Крім цього, юні козачата показали свою спритність, силу в естафетах та вправах спортивного характеру та отримали урочисті відзнаки – медальки за відвагу.

     Продовження тексту новини  27.10.2020 | Aдмін

  Вернутись назад