Новини

  У СЗШ І- ІІІст.с.Пеньківка проведено заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

  У СЗШ І- ІІІст.с.Пеньківка проведено заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

  Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

  Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій  річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в СЗШ І-ІІІ ступенів с. Пеньківка пройшли  заходи.

  Класними керівниками проведені години спілкування на тему: «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років по Вінницькій області та знайти там прізвища своїх родичів, які у ті страшні моторошні дні померли від голодної смерті.

  Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки». Учні 1, 5, 6  класів читали вірші про ті страшні події.А 27 листопада всі учні школи  приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду», і прикріпили символічну свічку на
   " Дерево пам'яті" у фойє школи.
  Вічна пам'ять всім замореним голодом!

     Продовження тексту новини  30.11.2020 | Aдмін

  Вернутись назад