Новини

  Учні, батьки, учителі комунального закладу "Пеньківський ліцей" висловлюють щиру вдячність голові Стрижавської селищної ради Михайлу Демченку за новорічні подарунки, постійну турботу й увагу до проблем школи.

  Коли приходить зима, наступають морози, ми неодмінно починаємо  готуватися до свят.  Усі діти з нетерпінням чекають на День святого Миколая, Новий рік та Різдво. Ці свята споконвіку любили і шанували в  Україні тому, що у дім приходила  родинна радість, душевний спокій, а ще подарунки для дітей.

  Це вже  стало прекрасною  традицією напередодні різдвяних та новорічних свят, що  дітлахи нашої школи отримують подарунки. Адже робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя.

  Учні, батьки, учителі комунального закладу "Пеньківський ліцей"  висловлюють щиру вдячність  голові Стрижавської  селищної ради Михайлу Демченку  за  новорічні подарунки, постійну турботу й увагу до проблем школи.

   Бажаємо Вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у Ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я Вам, успіхів та завжди гарного настрою! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

     Продовження тексту новини  22.12.2021 | Aдмін

  Вернутись назад