Новини

  21/04/22 «Easter in Britain» - «Великдень у Британії».

  У четвер, 21 квітня, на уроках англійської мови у 5-7 класах вчителем іноземних мов Паранюк А. О. було проведено невеличку дослідницьку роботу на тему «Easter in Britain» - «Великдень у Британії».

  Учні познайомились з Пасхальними символами та традиціями туманного Альбіону за допомогою аутентичних матеріалів, підібраних індивідуально для кожного класу, а також за допомогою інтерактивних ігор.

   

  А от учні 8 та 9 класів мали нагоду дізнатись більше про життя Королеви Єлизавети ІІ, яка 21 квітня святкувала своє 96-річчя.

  Юні дослідники за урок «пройшли» цілий життєвий шлях Королеви – від її народження до сьогодення, а також дізнались як проходить звичайний день Королеви та багато цікавих фактів про цю видатну монаршу особу. В ході уроку учні працювали з квітневим випуском журналу Vogue.Britain, який дозволив побачити унікальні фото Королеви.

  Журнал доступний до перегляду за цим посиланням - https://drive.google.com/file/d/1cPYAk25AN_x6qRmiNfJor5MHvVK6oo-P/view?usp=sharing

  Урок завершився заспівом Національного гімну Великої Британії – «God save our Queen».  Продовження тексту новини  22.04.2022 | Aдмін

  Вернутись назад