Новини

  ДИКТАНТ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПОЛЬЩІ 2022

  ДИКТАНТ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПОЛЬЩІ 2022

  З 11 по 13 листопада 2022 року з нагоди святкування Національного Дня Незалежності Польщі буде проведено благодійний онлайн-диктант. Це захід, який періодично організовує сайт Dyktanda.pl. Цього року він відбудеться

  втретє. Щороку до написання диктанту долучаються тисячі учасників, які допомагають і водночас запекло змагаються за найкращий результат. Взяти участь може кожен охочий, незалежно від віку.

   

  Кошти, зібрані під час заходу, будуть передані до фонду «Zarys», який відправляє медичну допомогу в Україну. Наразі фонд вже відправив 8 вантажівок підтримки на загальну суму 2,6 млн. злотих. В рамках написання диктанту до Національного Дня Незалежності Польщі ми збираємо кошти на ще одну вантажівку.

   

  Щоб взяти участь у диктанті, просто увійдіть або зареєструйтесь на сайті Dyktanda.pl і натисніть WEŹ UDZIAŁ (укр. Візьми участь) на сторінці нижче:

  https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

   

  Організатором заходу є освітній сайт Dyktanda.pl, а текст диктанту, як завжди, спеціально для цієї події підготували члени фонду Польської мови. Щиро запрошуємо вас підтримати акцію, взявши участь у написанні диктанту!

  https://www.dyktanda.pl/

  https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1  Продовження тексту новини  12.11.2022 | Aдмін

  Вернутись назад