Новини

  Flowers4school

  Flowers4school - це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

  Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

  Висадка цибулин від Flowers4School - це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.

   

  КЗ "Пеньківський ліцей" пощастило стати його учасником. Ми отримали 500 цибулин багаторічних весняних квітів, які прибули до нас із Нідерландів абсолютно безкоштовно! Щиро дякуємо організаторам проєкту "Flowers4School" за довіру та можливість долучитись до благодійного проєкту! Роботу розпочинаємо...



  Продовження тексту новини



  05.12.2022 | Aдмін

  Вернутись назад