Новини

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ


  Відповідно до річного плану позакласних заходів закладу, з метою пошуку, розвитку і підтримки обдарованих дітей, творчих учителів, надання можливості учням реалізувати власні творчі здібності, підвищення естетичного, культурного рівня учнів, стимулювання активної творчої праці як учнів, так і вчителів у процесі навчання, підвищенні інтересу до вивчення предметів, поглиблення знань школярів та сприяння навчальній, громадсько-

  організаційній, культурно-мистецькій діяльності учнів з 09.10 по 13.10.2023

  р. в закладі проходив тиждень початкових класів. Для учнів 1-4 класів вчителі Оліщук Г.В., Дарченко Т.В., Джумська І.М., Томляк С.М. організували заходи з щоденною тематикою для зацікавлення учнів предметами «Українська мова», «Математика», «ЯДС».

   

  Різноманітні конкурси та змагання для команд сприяли інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів. У ході гри виховувались товариські почуття, почуття взаємодопомоги, розвивались вміння застосовувати надбані знання у нестандартних ситуаціях, логічне мислення, увага, пам’ять. Вчителі продемонстрували компетентність щодо використання у своїй роботі нових методів, форм та прийомів роботи, ІКТ та впровадження інноваційних освітніх технологій.

  Продовження тексту новини  18.10.2023 | Aдмін

  Вернутись назад