Новини

  ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСУ


  31 жовтня в КЗ «Пеньківський ліцей» з профорієнтаційною роботою завітала студентка 1 курсу ВДПУ ім. М. Коцюбинського Антонішина Ангеліна. Для учнів випускного 11 класу було проведено змістовну розмову щодо переваг вступу до ВДПУ, зокрема на спеціальність 081 Право.

   

  Сьогодні Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського завдяки високій якості та сучасним методам освітньої діяльності, висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу та великому вибору і постійному оновленню освітніх програм посідає одне з провідних місць серед закладів вищої освіти України.

   

  Нині в університеті навчається близько 6000 студентів за 41 спеціальностями. Педуніверситет є багатопрофільним закладом вищої освіти. Тут функціонує Навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, а також дев’ять факультетів: природничо-географічний факультет, факультет математики, фізики і комп’ютерних наук, історичний факультет, факультет права, публічного управління та адміністрування, факультет іноземних мов, факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій, факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха, факультет дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної, а також факультет фізичного виховання і спорту.

   

  За період свого існування Вінницький педуніверситет пройшов шлях від невеликого учительського інституту до одного з найбільших вищих навчальних закладів України IV рівня акредитації. За цей час підготовлено майже 70 тис. учителів. Чимало випускників університету захистили кандидатські і докторські дисертації, стали заслуженими працівниками та відмінниками освіти України. Серед випускників педуніверситету - високі державні посадовці, керівники місцевого самоврядування різних рівнів, політики, письменники, діячі освіти й науки, відомі митці та спортсмени.

  Продовження тексту новини  04.11.2023 | Aдмін

  Вернутись назад