Новини

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВА В КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»


  Згідно плану роботи закладу на 2023 – 2024 навчальний рік, з метою
  активізації пізнавального інтересу учнів до вивчення мистецтва, розширення й поглиблення знань та умінь, розвитку творчих здібностей, з метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій, з 22 по 26 січня 2024 року в закладі пройшов тиждень мистецтва, відповідальною за його проведення була призначена вчителька мистецтва Лапчук В.О. Вона організувала для учнів такі заходи:

  -      Відкриття тижня мистецтва під девізом «В кожній дитині – таланту краплина»

  -      Віртуальна подорож музеями – замками.

  -      Виставка творчих робіт учнів «Чарівна палітра»

  -      Розгадування кросвордів, ребусів та загадок «Чи знаєш ти світ мистецтва?»

  -      Конкурс малюнків «Моя Україна – єдина країна»

  -      Гра –подорож «Світ образотворчого мистецтва»

  -      Нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва. малювання ватними паличками,техніка пуантилізм, композиція «Букет бузку»

  -      Виставка малюнків до Дня Соборності України.

  -      Музичний батл «Знавці українських народних пісень»

  -      Інформаційна сторінка «Творчість народної художниці України Марії Приймаченко»

  -      Майстер клас «Малюємо песика Патрона»

  -      Віртуальна подорож «Найдивовижніші будинки світу»

  -      Дослідницько-пошукова робота «Чарівні місця України». Закриття предметного тижня.

   

   

   

  Запропоновані Лапчук В.О. заходи формували в учнів естетичну культуру особистості, яка зацікавлена художньою творчістю. Саме художня творчість представляє в собі свідому, активну діяльність людини, в якій особливе місце посідає формування естетичної культури дітей. В сучасному суспільстві, для якого характерні багатобарвна культурна мозаїка, широке впровадження інформаційно–комунікативних технологій, потужний інформаційний потік, виникає нагальна потреба у вихованні культурної людини, що вміє виявити свою унікальну самобутність і визначати національні цінності країни. Спрямованість заходів на активний розвиток у дітей емоційно-естетичного і етично оцінювального відношення до дійсності, емоційного відгуку на красу та гармонії довела, що саме твори мистецтва вирішують завдання єдності виховання і освіти, поєднують практичну роботу з розвитком здібностей та обдарувань дітей шкільного віку.  Продовження тексту новини  30.01.2024 | Aдмін

  Вернутись назад