Новини

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  Згідно плану роботи закладу на 2023 – 2024 навчальний рік, з метою активізації пізнавального інтересу учнів до вивчення англійської мови, з метою сприяння розвитку мовної культури, виховання поважливого ставлення до англійської мови та культури, реалізації творчого потенціалу учнів та сприяння формуванню стійкої мотивації до активного вивчення іноземної мови, в закладі пройшов предметний тиждень англійської  мови  з 12.02  по 16.02.2024 року. Відповідальними за проведення тижня були вчителі-предметники Микичур Т.В. та Паранюк А.О.

    Нагороджено дипломами 1, 2, 3 ступенів учнів 2 класу за конкурс малюнків "Моя улюблена англійська літера": Овчінніков Павло - 1 м., Василик Варвара та Висторобська Олександра - 2 м., Жиленко Даніїл, Ліварчук Анастасія, Лещенко Максим - 3 м.

  Квест- гра"Весела англійська"- (гра відбувалася між учнями 4-5 класів, команда учнів 4 класу "Ukraine" - здобула перемогу, за що була нагороджена диплом 1 Ступеня); Брейн-ринг "Хто знає англійську краще" (батл між учнями 9-10 кл. перемогу здобула команда "Smart"- учні 10 класу). Учні 5, 6, 8, 9 класів отримали грамоти та солодкі призи за активну участь у тижні англійської мови.

  Заходи, які провела вчитель іноземних мов Паранюк Анна Олексіївна, Ви можете переглянути за посиланням:

  https://youtu.be/eBgs-diecJk?si=k54nXPe0rHSdktb2

   

     Продовження тексту новини  24.02.2024 | Aдмін

  Вернутись назад