Новини

  ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ РІДНОЇ МОВИ


  Рідна мова дорога для кожної людини. Нею ми промовляємо свої перші слова, висловлюємо думки, навчаємося. Вона є тим, що підтримує нас протягом всього життя, навчає поваги до себе, до історії свого народу, культури до інших людей.

   

  Українська мова пройшла довгий і нелегкий час у своєму розвитку. Попри всі перешкоди й труднощі, для багатьох мільйонів людей вона залишається рідною і прекрасною. Хочеться сподіватися, що наша рідна мова, мова наших батьків, стане такою ж рідною і для наших дітей, що краса і сила українського слова приверне до себе серця інших людей.

   

  В Україні Міжнародний день рідної мови відзначається з 2002 року. Тоді з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню мов національних меншин України Президент України підписав розпорядження про відзначення цього свята.

   

  Метою заходів до Дня рідної мови було донести учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови, викликати бажання вивчати українську мову, милуватися її красою; прищеплювати й розвивати  почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб; виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати.

  День рідної мови https://youtu.be/mosrSOwILNc

  Знай українську мову https://youtube.com/watch?v=7Ap9hWgJy7M&feature=shared

   

     Продовження тексту новини  28.02.2024 | Aдмін

  Вернутись назад