Новини

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ


  Відповідно до плану роботи закладу на 2023 - 2024 навчальний рік, з метою активізації пізнавальної діяльності учнів, з метою створення умов для підвищення пізнавального інтересу до вивчення географічної науки та навколишнього середовища, стимулювання творчої активності учнів, розкриття їх здібностей та виховання бережливого ставлення до природи, виховання екологічної культури у підростаючого покоління, з 18.03 по 22.03.2024 року у закладі пройшов предметний тиждень географії.

   

  Вчителем-предметником Григоренко Ю.М. були проведені такі заходи:

  1. Відкриття предметного тижня географії. Ознайомлення з планом заходів. Географічні змагання із фізичної географії «Світ навколо нас»

  2. Гра «Пошуки затопленого корабля»

  3. Дослідницький проєкт «Дивовижні куточки нашої планети»

  4. Круглий стіл «Глобальні екологічні проблеми людства»

  5. Географічні вікторини

  6. Виставка географічних стінгазет

  7. Географічний конкурс-змагання «Я – юний природодослідник»

  8. Флешмоб «Бережімо природу»

  9. Закриття предметного тижня географії. Підведення підсумків.

   Проведені заходи сприяли інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів, формуванню в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок з географії. Також проведені заходи сприяли екологічному вихованню, що є базою для подальшого поглиблення екологічної освіти та виховання підростаючого покоління. Учні усвідомили цілісність природи Землі, єдність її процесів, зв’язок людини з природою, заходи сприяли вихованню екологічної свідомості та екологічної культури.  Продовження тексту новини  02.04.2024 | Aдмін

  Вернутись назад