Новини

  Свято Першого дзвоника у СЗШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка!!!

  1 вересня 2018 р. у СЗШ І-ІІІ ст. було проведено урочисту лінійку з нагоди Світа Першого Дзвоника. Цей рік є для всієї країни та нашого села особливим, оскільки саме в цьому році першачки почнуть навчатись за новою програмою Нової Української Школи. Керівництво школи, педагогічний колектив та техпрацівники щиро вітають школярів та їх батьків із початком навчання та бажають всім Вам здоров`я, успіхів у навчанні та творчих досягненнь!!!

   

  Також 31 серпня 2018 року  став останнім робочим днем для педагога з великої літери - Сівніцького Івана Андрійовича. 49 років  свого життя віддав цей талановитй вчитель нашому селу та школі, навчив та виховав не одне покоління односельчан та вчителів нашої школи. Низький Вам уклін, пошана та вдячність за вашу титанічну працю!!!! Бажаємо Вам міцного здоровья, гарного настрою та фінансової стабільності.

   

  Для учнів 11 класу це свято першого дзвоника стало останнім в нашій школі... Бажаємо учням випускного класу достойно завершити навчання, здобути знання, гарно здати ЗНО та вдало поступити до Вищих навчальних закладів!.  Продовження тексту новини  06.09.2018 | Aдмін

  Вернутись назад