Історія закладу
Історія закладу | Символи закладу |
Заклад сьогодні | Педагогічний колектив |
Вперше в с. Пеньківка було організовано роботу церковно - приходської школи в 1868 році. Навчання в ній проводив піп і дяк. Вивчались тут Закон Божий, писання, читання, математика. Піп Миколай навчав дітей до 1919 року.
Після Жовтневої революції школа була трьохрічна, навчались в тому ж приміщенні, де проживали вчителі. В трьох класах було 40 учнів. В селі також було організовано лікнеп , в окремій хаті де навчалось доросле населення.
З 1942 року в селі була організована чотирирічна початкова школа, яка розташовувалась в трьох приміщеннях. Для продовження навчання діти йшли в с. Стрижавка або с.Кам’янка. З 1934 року в с. Пеньківка було відкрито семирічну школу. В школі нараховувалось 13 класів – комплектів, в яких навчалось 400 учнів. Навчання велося в три зміни. Це була найкраща школа Літинського району. Але під час війни і окупації школа пропрацювала лише 1 рік і була закрита.
В 1944 році під час спалення села приміщення школи згоріло. З 1 вересня 1944 року навчання дітей велось в старих приміщеннях. До 1949 року було 4 класи. Навчання продовжували в с. Балин.
З 1949 року Пеньківська початкова школа знову стає семирічною. З 1960 р. школа стає восьмирічною, а з 1964 р. школа отримує нове приміщення, яке було збудоване на місці зруйнованої під час війни. В 70 – ті роки в школі було 14 класів – комплектів і біля 500 учнів.
З 1 вересня 1977 року Пеньківська восьмирічна школа реорганізувалась в середню. В цей же час завершується добудова допоміжних приміщень, де розташувалась майстерня, бібліотека,їдальня. З 1 вересня 1983 року директором школи працює Марчук А.К.
10 лютого 1989 року Пеньківська середня загальноосвітня школа отримала нове приміщення, яке складається з 3-х поверхового навчального корпусу та 2-х поверхового допоміжного корпусу, в якому розміщенні їдальня, актовий та спортивний зали. Було на той час 12 класів – комплектів і понад 400 учнів.
Станом на 1 вересня 2023 року у закладі навчається 192 учнів, 11 класокомплектів.
В закладі працюють 22 педпрацівники. Із них мають звання: 1- старший вчитель. За кваліфікацією: 7 вчителів мають вищу категорію, 7 вчителів І категорію, 3 вчителів мають ІІ категорію, 5 вчителів – спеціалісти та молоді вчителі.
До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, 8 класних кімнат, 2 майстерні, бібліотека , спортивний зал, їдальня.
Заклад має чудове озеленення. Навколо школи посаджено березовий гай, ялинову алею, яблуневий садок. На клумбах цвітуть чорнобривці, айстри, жоржини.
Навігація
- Головна
- Про ліцей
- Документи
- Сторінка Директора
- Сторінка заст. директора з навчальної роботи
- Сторінка заст. директора з виховної роботи
- Сторінка педагога-організатора
- Сторінка практичного психолога
- Сторінка бібліотекаря
- Обдаровані діти
- Методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу.
- Методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу.
- Методоб'єднання вчителів фізкультури, ЗБД та мистецтв.
- Методоб'єднання класних керівників та класоводів.
- Методоб'єднання вчителів початкових класів.
- Профспілка ліцею
- Фінансово-господарська діяльність
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Організація цивільного захисту в закладі
- Організація харчування в закладі
- Фотоальбом
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Пошта
- Контакти
- Дистанційне навчання
- Зарахування учнів
- Охорона праці
- Вакансії