Новини

  ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

  Я знаю ти мене почуєш, захисник Вітчизни!

  Усім, хто землю рідну боронить…

  В боргу ми перед Вами, аж до тризни...

  Хай Матір Божа Вас усіх хранить!...

  За Вас щодня я Богові молюся,

  Щодня прошу у Нього одного:

  Щоб кожен з Вас додому повернувся,

  Живий-здоровий... Я молю Його...

  Щоб кожна мати сина дочекалась,

  Щоб батько рідну доньку обійняв...

  Малеча — мамі, татку щоб всміхалась,

  Щоб в мирнім небі журавель кружляв...

  Згадаю всіх я, ставши на коліна,

  Життя своє віддав хто у бою...

  За свою матір, неньку Україну...

  В скорботі голову свою схилю…

  02.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  УРОК «ГЕРОЇ РІДНОГО КРАЮ» ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

  Нині українці вшановують не лише сучасних оборонців, а й тих воїнів, які поклали своє життя за Україну ще у минулі століття.

  У неділю, 1 жовтня, українці вперше в нову дату відзначають День захисників і захисниць. Також у цей день святкують Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Нині важливо вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за України й подякувати жінкам та чоловікам, які боронять нашу Батьківщину зараз.

   

  Для українців ця дата – можливість вшанувати воїнів, які захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини. Цього дня заведено згадувати не лише героїв сьогодення, які щодня боронять кордони нашої держави від країни-агресора, але й ветеранів Другої світової війни, наших предків козаків, які виборювали право на незалежність.

   

    З метою вшанування пам̓яті загиблих захисників та вдячністю до тих українців, які зараз обороняють Україну, в КЗ «Пеньківський ліцей» було проведено урок мужності «Герої рідного краю».

   

  02.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРО БУЛІНГ ТА КІБЕРБЕЗПЕКУ

  Офіцери громади Віталій Коливайло та Петро Марчук спільно з інспектором СЮП Валерієм Кравчуком завітали до Пеньківського ліцею та провели з учнями 5- 11 класів профілактичні заходи щодо запобігання випадків булінгу у закладі та безпечного користування інтернетом.

  👮‍♂️Поліцейські наголошують 👇
  ‼️Так, згідно з Цивільним кодексом, дитина у віці до 14 років має часткову цивільну дієздатність та не несе відповідальності за заподіяну нею шкоду. Тобто за будь-який вчинок дитини, пов’язаний із заподіянням шкоди, відповідатимуть її батьки. Окрім відшкодування вказаної вище шкоди, батьки такої дитини можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності (накладення штрафу) за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дитини. Також батьками або адміністрацією школи може бути направлена заява до Управління ювенальної превенції Національної поліції (раніше Кримінальна поліція у справах неповнолітніх) для того, щоб поставити на облік дитину, яка вчинила насильство‼️
   

   
  26.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ В КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

   

  Сьогодні, 21 вересня, українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Останній встановлено відповідно до Указу Президента від 5 лютого 2002 року. 

   

  Історію нашої цивілізації цілком можна назвати історією воєн – лише в минулому столітті людству довелося пережити дві світові війни, а локальні збройні сутички в різних місцях планети виникають постійно.  На думку ООН, для припинення військових конфліктів у світі недостатньо урядових політичних угод – стійкий мир має базуватися на моральній та інтелектуальній солідарності людства. Саме цю ідею покладено в основу Міжнародного дня миру, який відзначається щороку 21 вересня і має на меті пропагувати мирні ініціативи та послаблювати військову напругу. 

   

  Мета Дня – звернути увагу на необхідність завершення усіх війн та конфліктів, а також підкреслити важливість мирних переговорів, дипломатії та толерантності. Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань.  Особливо це відчуття нині актуальне для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна, яку почала росія. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру. 

   

  У цей день щиро бажаємо усім нам миру, спокою та добробуту!

  Ми як ніхто знаємо ціну мирного неба й ніколи не її не забудемо.

  Нехай мир якнайшвидше запанує у всіх містах і селах України. Слава героям, які наближають нашу Перемогу!

  26.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  #ДОПОМОГА_ЗСУ

  Разом із керівниками навчальних закладів та нашими старостами передали гроші землякам, які боронять Україну 🇺🇦!

  35 тис. грн – для військовослужбовця Валерія Гребіня зі Славного. Хлопці придбали автомобіль «Кіа Соренто» (Kia Sorento), що вирушить до міста Волновахи Донецької області допомагати військовим 35-ї морської бригади. Щоб придбати авто, долучилася вся родина та жителі Славного. Окрема подяка – Олександрові Бабенку, Вадиму Захаревичу та Василеві Ящуку.

  30 тис. грн для придбання автомобіля передали дружині військовослужбовця Оксані Бібик із Пеньківки. Мав можливість особисто зустрітися з військовим із Пеньківки Олегом. Він приїхав на автомобілі «Санг Йонг» (SsangYong), який придбали для фронту. Це добра підмога 47-ій окремій механізованій бригаді, яка несе службу на Запорізькому напрямку.

  13 тис. грн на тепловізор отримала дружина військовослужбовця Оксана Маркевич з Мізяківських Хуторів. Пристрій потрібен нашому землякові, який служить у 28-ій окремій механізованій бригаді у Бахмутському районі Донецької області.

  ➡️Кошти були зібрані під час свята першого дзвоника в межах акції «Замість квітів – допомога ЗСУ»:

  🔸 Пеньківський ліцей (директор Іван Микичур) – 6 тис. 505 грн;
  🔸 Переорська гімназія (т.в.о. директора Наталя Вороніна) – 1 тис. 700 грн;
  🔸 Ліцей №1 смт Стрижавка (директорка Галина Комарчук) – 40 тис. грн;
  🔸 Мізяківсько-Хутірський ліцей (директорка Алла Маркевич) – 9 тис. 266 грн.

  ➡️Також Мізяківсько-Хутірський ліцей під час проведення ярмарки з нагоди Дня села зібрав 7 тис. 780 грн. А в ході літніх заходів («Кіно під відкритим небом») спільно з працівниками Мізяквсько-Хутірського будинку культури вдалося зібрати 15 тис. грн.

  Подяка всім небайдужим жителям і жителькам громади – за підтримку наших військових та об'єднання зусиль! Разом до Перемоги!

  21.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  УРОЧИСТА ЛІНІЙКА З НАГОДЯ ДНЯ ЗНАНЬ В КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

  Дорогі педагоги, учні, батьки!

  Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого села розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи.

   

  Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями  нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

   

  З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. З Днем знань!  05.09.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
  Всього новин: 314