Новини
ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ
Відповідно до плану роботи закладу на 2024 - 2025 навчальний рік, з метою активізації пізнавальної діяльності учнів, створення умов для підвищення пізнавального інтересу до вивчення географічної науки й навколишнього середовища, з 17.03 по 21.03.2025 року у закладі пройшов предметний тиждень географії.
Метою заходів було:
- стимулювання творчої активності учнів, розкриття їх здібностей;
- виховання бережливого ставлення до природи;
- виховання екологічної культури у підростаючого покоління;
- формування дослідницьких навичок та навичок роботи з інформацією;
- розвитку вміння працювати в командах та виховувати толеранте ставлення одне до одного;
- формування географічної культури;
- формування в учнів системи поглядів, принципів, норм поведінки по відношенню до географічного середовища.
Вчителем-предметником Григоренко Ю.М. були проведені такі заходи:
№ |
Назва заходу |
1. | Відкриття предметного тижня географії. Ознайомлення з планом заходів. |
2. | Географічні змагання із фізичної географії «Світ навколо нас».
Інтелектуальна гра «Гео-Еврика» |
3. | Дослідницькі проєкти «Дивовижні куточки нашої планети» |
4. | Круглий стіл «Глобальні екологічні проблеми людства» |
5. | Географічні вікторини |
6. | Виставка географічних стінгазет |
7. | Географічний конкурс-змагання «Я – юний природодослідник» |
8. | Географічний брей-ринг.
Гра-змагання «Хочеш пізнати світ – вивчай географію»
Закриття предметного тижня географії. Підведення підсумків. |
Слід відзначити, що система заходів, запропонована вчителем, була цікавою та продуманою, тому предметний тиждень пройшов на достатньому методичному та виховному рівні. Проведені заходи сприяли інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів, формуванню в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок з географії. Також заходи сприяли екологічному вихованню, що є базою для подальшого поглиблення екологічної освіти та виховання підростаючого покоління. Учні усвідомили цілісність природи Землі, єдність її процесів, зв’язок людини з природою. Заходи сприяли вихованню екологічної свідомості та екологічної культури.
ЗАХОДИ ДО МІСЯЧНИКА БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ



ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ
9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.
Тарас Шевченко підніс духовну велич і красу України на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ, його ім’я стало національним символом українського народу, він пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення російською імперією, його «Кобзар» лежить на столі поряд із хлібом, а пісні його вишиті на рушниках. Його називають пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Пройшло 211 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.
Шевченко писав про живе, про болюче, про неминуче. Кобзар знав майбутнє. Сьогодні, коли наш народ героїчно дає чергову відсіч російському окупанту, виборює свободу та незалежність ціною крові наших захисників та захисниць, вірші поета, його заклики, пророцтва та заповіт є актуальні, як ніколи.
Творчість Шевченка – багатогранна, як і його талант. Тарас Григорович був різнобічно обдарованим митцем, ліриком, творцем епічних поем, видатним драматургом. Літературна спадщина Тараса Шевченка, центральну роль в якій відіграє збірка поетичних творів «Кобзар», за правом вважається основою української літератури. «Заповіт» Великого Кобзаря перекладено більш ніж 100 мовами світу.
#ДоДняНародженняТарасаШевченка
#ШевченківськіДні
ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Згідно плану роботи закладу на 2024 – 2025 навчальний рік, з метою активізації пізнавального інтересу учнів до вивчення англійської мови, з метою сприяння розвитку мовної культури, виховання поважливого ставлення до англійської мови та культури, реалізації творчого потенціалу учнів та сприяння формуванню стійкої мотивації до активного вивчення іноземної мови, в закладі пройшов предметний тиждень англійської мови з 17.02 по 21.02.2025 року. Відповідальними за проведення тижня були вчителі-предметники Микичур Т.В. та Паранюк А.О. Вони організували для учнів такі заходи:
– Всеукраїнська Інтернет- олімпіада “На урок”
– Виставка учнівських художніх робіт “Animalbet” (1 клас)
– Виставка учнівських проєктів “Національні страви Британії”
– Інтелектуальна гра “Ребуси”
– Лінгвістичні приклади
– Cartoon Club
– Урок – віртуальна подорож «Welcome to London!» Вивчення відомостей про визначні місця Великої Британії та створення проекту «Моя подорож до Великобританії»
– Мовний пінг-понг. On-line ігри на платформі British Council. https://learnenglishkids.britishcouncil.org/fun-games/games
– Знайомство з культурою Британії: прапор
– Олімпіада «На урок» (зимова сесія). Виконання завдань
– Знайомство з культурою Британії: овечки (Шотландія)
– Знайомство з культурою Британії: корона (Англія)
– Знайомство з культурою Британії: квіти (Уельс)
– Чаювання “Як у Короля”
– Конкурс перекладів художніх текстів
– Позакласний захід з англійської мови "BoysVSgirls"
– Олімпіада «На урок» (зимова сесія). Виконання завдань
– Вікторина «Who is the best at English?»
– Підбиття підсумків. Нагородження.
Слід відзначити, що система заходів, запропонована вчителями, була цікавою та продуманою, тому предметний тиждень пройшов на достатньому методичному та виховному рівні. Проведені заходи сприяли:
· інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів,
· вихованню свідомого прагнення до вивчення іноземної мови;
· виробленню у школярів компетенцій комунікативно виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях;
· Ознайомленню з мовною системою як основою для формування мовних умінь і навичок - орфоепічних, граматичних, лексичних, правописних, стилістичних;
· формуванню духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських ціннісних орієнтирів, тобто прилучення через мову до культурних надбань народу і людства в цілому.
Вчитель іноземних мов Анна Паранюк разом з учнями 1 класу відкрила Тиждень виставкою малюнків Animalbet. Учні 2 класу відправились у Шотландію та виготовляли овечок. Учні 3 класу приміряли на себе амплуа Британської королівської сім'ї та виготовили корони, як у короля Чарльза ІІІ. У ці морозні дні учні 4 класу відправились до Уельсу, де вже зацвіли сонячні нарциси. Разом з учнями 7 та 8 класу було організовано традиційне Британське чаювання. Для усіх учнів закладу були організовані ребуси та лінгвістичні приклади, за розв'язок яких дітки отримували солодкі подарунки. Завершився Тиждень онлайн - олімпіадою з англійської мови. Отож, подібні тематичні тижні є надзвичайно важливим для учнів, адже дозволяють глибше зануритись в культуру, звичаї, традиції, історію країни, мову якої ми вивчаємо.
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України. Назва «Небесна Сотня» виникла за аналогією з основними структурними одиницями Самооборони Майдану – сотнями. Уперше вона пролунала під час прощання із загиблими на столичному майдані Незалежності 21-22 лютого 2014 року.
ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ
З метою формування в учнів біологічної грамотності, дбайливого ставлення до природи та охорони навколишнього середовища, привернення уваги до проблеми екологічного виховання, поглиблення знань з природоничих наук, з 20 по 24 січня в закладі пройшов предметний тиждень біології під керівництвом вчительки біології Ольги Томляк.


.jpg)
Навігація
- Головна
- Про ліцей
- Документи
- Сторінка Директора
- Сторінка заст. директора з навчальної роботи
- Сторінка заст. директора з виховної роботи
- Сторінка педагога-організатора
- Сторінка практичного психолога
- Сторінка бібліотекаря
- Обдаровані діти
- Методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу.
- Методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу.
- Методоб'єднання вчителів фізкультури, ЗБД та мистецтв.
- Методоб'єднання класних керівників та класоводів.
- Методоб'єднання вчителів початкових класів.
- Профспілка ліцею
- Фінансово-господарська діяльність
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Організація цивільного захисту в закладі
- Організація харчування в закладі
- Фотоальбом
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Пошта
- Контакти
- Дистанційне навчання
- Зарахування учнів
- Охорона праці
- Вакансії