Новини

  Рекомендації щодо організації навчальних занять

   

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 №211,  листа Міністерства освіти і науки України  від 11.03.2020 №1/9-154,  з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року в закладах освіти району  запроваджений  тритижневий карантин.

  На виконання пункту 4  листа МОН від 11 березня 2020 року керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно розробити заходи щодо  забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.

  Для організації відповідних заходів відділ освіти рекомендує:

  1.        На сайті навчального закладу освіти створити окрему сторінку для  завантаження вчителями навчального матеріалу з метою надання дітям можливості працювати самостійно (параграфи, інтернет-посилання, практичні завдання, завдання та вправи, плани-конспекти, проєкти тощо). Форма подачі матеріалу на сайті – довільна.

  2.        Для спілкування (консультації індивідуальні та групові, дискусії, пояснення матеріалу тощо) з дітьми та батьками використовувати групи у Viber, Telegram, соціальних  мережах. Проінформувати учнів про створення сторінки на сайті закладу освіти.

  3.        Для організації процесу навчальної взаємодії вчителі можуть використовувати знайомі для них  Інтернет-платформи.  До прикладу: 

  -       https://disted.edu.vn.ua/  (платформа гімназії № 17 м. Вінниця)

  -        https://www.ed-era.com/ EdEra (школярі) -

  -       https://ilearn.org.ua/ iLearn (школярі) - (Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО, предмети)

  -       https://prometheus.org.ua/ - Prometheus (школярі старших класів, студенти та дорослі). Можна також скачати мобільний застосунок та працювати оффлай.

  -       https://vumonline.ua/ - ВУМ (школярі старших класів, студенти та дорослі). Тут вже не предмети, а прикладні знання, хоча є дещо, що можна комбінувати з деякими предметами.

  4.     Для  спільної роботи щодо опитування та залучення групи до роботи

  -       https://www.mentimeter.com/

  -       https://get.plickers.com/

  -       https://www.quizalize.com/

  -       https://nearpod.com/

  -       https://kahoot.com/  - проведення контрольних робіт, зрізів знань, тестів й оцінювання в ігровій формі

  -       https://onlinetestpad.com/ua - конструктор тестів, опитувань, кросвордів, ігор та комплексних завдань та сотні готових матеріалів

  -       https://learningapps.org/ - готові навчальні вправи та інструменти для створення тестів, завдань

  -       https://www.classdojo.com/uk-ua/ - організація класу в працюючу спільноту з елементами гейміфікації

  -       https://www.edmodo.com/- освітній сайт, який являє собою усічену соціальну мережу за типом Facebook і дозволяє спілкуватися вчителям та учням, об'єднавшись навколо процесу навчання у школі.

  -       https://grockit.com/  - об’єднує учнів під час навчання, що проходить курсами на цьому великому соціальному сайті.

  -       ГуглДокументи для спільної роботи.

  5.                 При організації такого навчання рекомендуємо організовувати роботу згідно  розкладу занять.

   

   

  Начальник відділу                                     Т.Гордійчук

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Зміни проведення пробного ЗНО!!!

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Виступ шкільної екологічної агітбригади "Горицвіт" на районному етапі огляду-конкурсу шкільних екологічних агітбригад по темі: «А вже юннатії 95»

  Виступ шкільної екологічної агітбригади "Горицвіт" на районному етапі  огляду-конкурсу  шкільних екологічних агітбригад по темі: «А вже юннатії  95»

   

  А вже юннатії 95

  Презентація Агітбригада "Горицвіт"

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  6 березня 2020р. в СЗШ І-ІІІ ст. с.Пеньківка відбулося свято всіх жінок "8 Березня"

   Наше свято Ми присвячуємо всім жінкам-берегиням нашого роду.
  Сьогодні всіх жінок з  8 березня ми вітаємо,
  Весни вам теплої, яскравої бажаємо,
  Не сумувати вам ніколи,
  Лише величезним щастям світитися!
  І всім вашим заповітним мріям,
  Бажаємо здійснитися!

  11.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  21.02.2020 Міжнародний день рідної мови в школі

  Міжнародний день рідної мови в школі

  21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.
   Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в СЗШ I -III ст.с.Пеньківка

  До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося літературно-музичною композицією «Мова – зоряночка золота», яку підготували вчителі та учні початкових класів.
  Вчителі української мови та літератури Ткачук К.В. та Остапишина Н.М. провели вікторину «Найкращий знавець рідного слова» між 7-8 класами. Яка засвідчила, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки.  
  Учні 5, 6,10 класів декламували вірші про рідну мову у відеозверненні до українців.

  Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

  Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  20.02.2020р. День пам'яті Героїв Небесної Сотні

  “Янголами полетіли на небо”:
  в СЗШ І-ІІІст.с.Пеньківка влаштували
   “тиху акцію” на честь Героїв Небесної Сотні.
  Сьогодні, 20 лютого, Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. В цей день українці започаткували гарну акцію, розвішуючи білих паперових ангелів на деревах, у пам’ять про загиблих в розстрілах, які почалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

  "Плачемо і молимося за тих, хто поліг за нас, за наше майбутнє. Спочатку вони вимагали право вибору, потім їм довелося вимагати право жити,  і хоч кулі снайперів це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні людська жорстокість не могли перемогти цих людей. Вони гинули, але не здавалися…  Це були і українці, і вірмени, і білоруси, і росіяни, але всіх їх об’єднало одне – любов до нашої Батьківщини.

  Ця “тиха акція” відбудеться сьогодні не лише в українських містах, а й за кордоном: у Бельгії (Брюссель), Греції (Афіни), Лівані, США (Баффало), Польщі (Варшава), Південно-Африканській Республіці, Франції (Париж, Ніцца) і Туреччина (Стамбул).

  Вічна пам'ять і слава героям!

   

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 «40» 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
  Всього новин: 372