Новини

  20.05.21р. у КЗ"Пеньківський ліцей" – День вишиванки!

  20.05.21р. у КЗ"Пеньківський ліцей" – День вишиванки!

  Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Колектив вчителів та учнів ліцею долучилися до цього свята на знак єдності прийшовши одягнувши вишиванки. День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Згадаймо наших захисників, які одягають вишиті сорочки і вірять, що вони захистять від куль. Згадаймо себе і той піднесений внутрішній стан, коли йдеш вулицею, і тобі посміхаються незнайомі люди лишень тому, що вони теж у вишитих сорочках.
       День вишиванки — це не лише свято національної свідомості, патріотизму, а й краси та дружби. Свято національного костюму спрямоване на те, щоб зберегти історичну цінність української традиції створення і носіння вишиванок.  День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

   

  20.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  17 травня в КЗ "Пеньківський ліцей" проведено відкритий урок на тему: "Особиста цінність та безпека" для учнів 7 класу.

  17 травня в КЗ "Пеньківський ліцей" заступником директора з виховної роботи Дарченко Т. В. з використанням матеріалів МБО Служби порятунку дітей було проведено відкритий урок на тему: "Особиста цінність та безпека" для учнів 7 класу. 

  Метою уроку було: надати учням знання, які допоможуть усвідомити цінність їхнього життя, та навчити правилам захисту свого життя у спілкуванні з іншими людьми.

  20.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  12 травня в КЗ "Пеньківський ліцей" було висаджено сільськогосподарські культури на шкільній навчально-дослідній ділянці за участі учнів 7 та 9 класу і вчительки біології Григоренко Ю.М.

  12 травня в КЗ "Пеньківський ліцей" було висаджено сільськогосподарські культури на шкільній навчально-дослідній ділянці за участі учнів 7 та 9 класу і вчительки біології Григоренко Ю.М.

  13.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Майстер-клас з розписування великодніх писанок

  Майстер-клас з розписування великодніх писанок
  Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

  Старі люди кажуть: доки люди писатимуть писанки, доти у світі існуватиме любов.
  Хто б міг подумати, але цій традиції тисячі років!
  Дотепер вважають, що писанка приносить щастя. Саме тому ними обмінюються та дарують їх рідним та друзям.

  Майстер-клас з писанкарства для вчителів у КЗ " Пеньківський ліцей" провела вчитель образотворчого мистецтва Григоренко Ю.М. — разом з нами можете навчитись малювати і Ви!

  Що треба мати:

  куряче яйце (бажано біле), писачок, віск, серветки,

  фарби для писанок або харчові барвники (попередньо розвести у гарячій воді у банках з додаванням 1 ст. л оцту до кожної;

  0,5 л банки та столова ложка (щоб занурювати яйця у фарбу); свічку.

  Писанка вийшла у кожного! Основна заповідь від майстрині: «Негарних писанок не буває!». І всі учасники майстер-класу переконалися у цьому, коли на останньому етапі майстер-класу почали знімати віск, і під вогнем свічок розквітли золотаво-червоні орнаменти на їхніх писанках.

  Творіння Божої краси у мить натхнення,
  Весна… Великдень… Боже Воскресіння…
  І писанка, як серця одкровення

  11.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  У КЗ "Пеньківський ліцей" було проведено Всеукраїнський конкурс плаката "Я - Україна".

  У КЗ "Пеньківський ліцей" було проведено Всеукраїнський конкурс плаката "Я - Україна".

  Переможями стали такі учні:

  Дідусенко Софія 1клас; Гнатюк Дмитро 1 клас;

  Дарченко Анна 5 клас; Ткачук Ілля 5 клас;

  Грепечук Вікторія 9 клас; Токар Андрій 9 клас; Ткачук Олексій 9 клас.

  Тематика конкурсу "Здорова нація".

  Дякуємо всім учасникам за проявлені творчі здібності.

   

   

   

   

  11.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  У КЗ «Пеньківський ліцей» під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.


  ПАМ’ЯТЬ

  І живуть у пам’яті народу

  Його вірні дочки і сини,

  Ті, що не вернулися з походів

  Грізної, великої війни.

  Їх життя, їх помисли високі,

  Котрим не судилось розцвісти,

  Закликають мир ясний і спокій,

  Як зіницю ока, берегти.

  В. Симоненко


  У КЗ «Пеньківський ліцей» під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

  Учнівський та педагогічний колектив закладу долучився до Всеукраїнської акції – фото челенджу «І світлий смуток в серці збережем...». Метою челенджу було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.

  Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

  Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати!
  Ні – війні! Нехай буде Мир!
  Любімо одне одного!

  Окрема подяка учням 11 класу та педагогам Микичур Т.В., Дарченко Т.В., Джумській І.М., Остапишиній Н.М., Ткачук К.В., Григоренко Ю.М., Григоренко Л.М.

   

   

   

  07.05.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  Всього новин: 251