Новини

  ПРО БЕЗПЕЧНУ ПОВЕДІНКУ, ІНФОРМАЦІЙНІ МУЛЬТСЕРІАЛИ, БЕСІДА З ПРАЦІВНИКАМИ

  23 листопада в КЗ «Пеньківський ліцей» завітали представники ДСНС України у Вінницькій області та провели бесіду з працівниками закладу, провели бесіду й показали інформаційні мультсеріали про безпечну поведінку в побуті для учнів початкової школи.

   

   

  24.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

  21 листопада рівно 10 років від початку Євромайдану, що переріс у Революцію Гідності. День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.

  Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили й волі, нашої наснаги до боротьби, нашої сміливості й уміння усілякими засобами протистояти ординській навалі.

  Гідність і свобода, воля і незалежність, права людини — це цінності, що визначають фундамент української нації та крізь століття вели покоління наших предків до мети: соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шлях до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога.  24.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ

  У п’ятницю, 10 листопада, представники ювенальної поліції Стрижавської ОТГ провели профорієнтаційну роботу для учнів 9-11 класів КЗ «Пеньківський ліцей»

   

  14.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

   

  На виконання наказу МОН від 38.12.2019 р. № 1646 «Про деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», відповідно до статті 64 Закону України «Про освіту», згідно з пунктом 8 положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (із змінами), з метою безпечного освітнього середовища в закладі та попередження проявів насильства й агресії серед дітей шкільного віку, з метою навчити учнів розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі, з 6 по 10 листопада 2023 року в закладі проведено тиждень з протидії булінгу та відповідні заходи:

  -      Проведення тренінгу з розвитку навичок спілкування та мирного вирішення конфліктів

  -      Імітаційна гра для молодших школярів (1-4-й класи) «Якщо тебе ображають»

  -      День відкритих дверей у практичного психолога закладу

  -      Перегляд відео-ролику «Протидія булінгу у школі»

  -      Конкурс плакатів проти насильства

  -      Підготовка пам'ятки для батьків про порядок реагування та способи повідомлення про випадки булінгу (цькування) щодо дітей, заходи захисту та надання допомоги дітям

  -      Гра «Мир та дружба» для учнів 1-4 кл

  -      Проведення виховної години на тему «Протидія булінгу в дитячому середовищі»

  -      Проведення уроків відвертого спілкування 2-4 кл. «Змінюй в собі негативне ставлення до інших».

  -      5-9 кл.  «Допоможи собі, рятуючи інших».

  -      8-11 кл – «Стережись! Бо, що посієш, те й пожнеш!», «Про стосунки в учнівському середовищі»

  -      Створення стіннівки «Не стань жертвою булінгу. Не допускай проявів булінгу над собою».

   

  Проведені заходи спонукали ознайомити учнів з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формувати знання з правил безпечної поведінки в закладі.


   

  14.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ


  Згідно з Указом Президента України від 28 липня 2023 року № 455/2023 «День української писемності та мови» про щорічне  відзначення Дня української писемності та мови, у відповідності до річного плану роботи закладу, 30.10.2023 року в КЗ «Пеньківський ліцей» було відзначено День української  писемності та проведено  тиждень  української  мови з 30.10. по 03.11.2023 р.

   


  З метою формування націо­нально свідомої, духовно багатої мовної особистості, яка володіє вміннями й навичками вільно, комунікативно доцільно користуватися засобами рідної мови - її стилями, типами, жанрами в усіх видах мовленнєвої діяльності (аудіювання, читання, говоріння, письмо), тобто забезпечує належний рівень комунікативної компетенції, з метою виховання любові до рідної мови, вчителі-предметники Ткачук К.В. та Остапишина Н.М. організували та провели для учнів такі заходи:

  -      Оголошення Тижня української писемності та мови «Плекаймо рідну мову»; ознайомлення з основними заходами, конкурсними завданнями.

  -      Книжкова виставка «Словники - скарбниця українського слова».

  -      Мовознавчий двобій «За Україну, за її мову!..» (М. Вороний)

  -      Спецвипуск стіннівки до Дня української писемності та мови.

  -      Конкурс читців «Моя улюблена поезія українською».

  -      Конкурс скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?».

  -      Година єдності «Українська мова – мова єднання».

  -      Літературні читання «І рідне слово забринить…»

  -      Урок-подорож «Українські діалекти»

  -      Міні-марафон «Мова – жива»

  -      Участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

  -      Учнівський фото-проєкт «Цікаві факти про рідну мову»

  -      Змагання-декодування «Українські прислів’я»

  -      Підведення підсумків Тижня

   

  Проведені заходи сприяли:

  -      інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів,

  -      вихованню свідомого прагнення до вивчення української мови;

  -      виробленню у школярів компетенцій комунікативно виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях;

  -      Ознайомленню з мовною системою як основою для формування мовних умінь і навичок - орфоепічних, граматичних, лексичних, правописних, стилістичних;

  -       формуванню духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських ціннісних орієнтирів, тобто прилучення через мову до культурних надбань українського народу і людства в цілому.

   

  14.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСУ


  31 жовтня в КЗ «Пеньківський ліцей» з профорієнтаційною роботою завітала студентка 1 курсу ВДПУ ім. М. Коцюбинського Антонішина Ангеліна. Для учнів випускного 11 класу було проведено змістовну розмову щодо переваг вступу до ВДПУ, зокрема на спеціальність 081 Право.

   

  Сьогодні Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського завдяки високій якості та сучасним методам освітньої діяльності, висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу та великому вибору і постійному оновленню освітніх програм посідає одне з провідних місць серед закладів вищої освіти України.

   

  Нині в університеті навчається близько 6000 студентів за 41 спеціальностями. Педуніверситет є багатопрофільним закладом вищої освіти. Тут функціонує Навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, а також дев’ять факультетів: природничо-географічний факультет, факультет математики, фізики і комп’ютерних наук, історичний факультет, факультет права, публічного управління та адміністрування, факультет іноземних мов, факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій, факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха, факультет дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної, а також факультет фізичного виховання і спорту.

   

  За період свого існування Вінницький педуніверситет пройшов шлях від невеликого учительського інституту до одного з найбільших вищих навчальних закладів України IV рівня акредитації. За цей час підготовлено майже 70 тис. учителів. Чимало випускників університету захистили кандидатські і докторські дисертації, стали заслуженими працівниками та відмінниками освіти України. Серед випускників педуніверситету - високі державні посадовці, керівники місцевого самоврядування різних рівнів, політики, письменники, діячі освіти й науки, відомі митці та спортсмени.  04.11.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
  Всього новин: 363