Новини

  Зміни проведення пробного ЗНО!!!

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Виступ шкільної екологічної агітбригади "Горицвіт" на районному етапі огляду-конкурсу шкільних екологічних агітбригад по темі: «А вже юннатії 95»

  Виступ шкільної екологічної агітбригади "Горицвіт" на районному етапі  огляду-конкурсу  шкільних екологічних агітбригад по темі: «А вже юннатії  95»

   

  А вже юннатії 95

  Презентація Агітбригада "Горицвіт"

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  6 березня 2020р. в СЗШ І-ІІІ ст. с.Пеньківка відбулося свято всіх жінок "8 Березня"

   Наше свято Ми присвячуємо всім жінкам-берегиням нашого роду.
  Сьогодні всіх жінок з  8 березня ми вітаємо,
  Весни вам теплої, яскравої бажаємо,
  Не сумувати вам ніколи,
  Лише величезним щастям світитися!
  І всім вашим заповітним мріям,
  Бажаємо здійснитися!

  11.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  21.02.2020 Міжнародний день рідної мови в школі

  Міжнародний день рідної мови в школі

  21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.
   Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в СЗШ I -III ст.с.Пеньківка

  До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося літературно-музичною композицією «Мова – зоряночка золота», яку підготували вчителі та учні початкових класів.
  Вчителі української мови та літератури Ткачук К.В. та Остапишина Н.М. провели вікторину «Найкращий знавець рідного слова» між 7-8 класами. Яка засвідчила, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки.  
  Учні 5, 6,10 класів декламували вірші про рідну мову у відеозверненні до українців.

  Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

  Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  20.02.2020р. День пам'яті Героїв Небесної Сотні

  “Янголами полетіли на небо”:
  в СЗШ І-ІІІст.с.Пеньківка влаштували
   “тиху акцію” на честь Героїв Небесної Сотні.
  Сьогодні, 20 лютого, Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. В цей день українці започаткували гарну акцію, розвішуючи білих паперових ангелів на деревах, у пам’ять про загиблих в розстрілах, які почалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

  "Плачемо і молимося за тих, хто поліг за нас, за наше майбутнє. Спочатку вони вимагали право вибору, потім їм довелося вимагати право жити,  і хоч кулі снайперів це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні людська жорстокість не могли перемогти цих людей. Вони гинули, але не здавалися…  Це були і українці, і вірмени, і білоруси, і росіяни, але всіх їх об’єднало одне – любов до нашої Батьківщини.

  Ця “тиха акція” відбудеться сьогодні не лише в українських містах, а й за кордоном: у Бельгії (Брюссель), Греції (Афіни), Лівані, США (Баффало), Польщі (Варшава), Південно-Африканській Республіці, Франції (Париж, Ніцца) і Туреччина (Стамбул).

  Вічна пам'ять і слава героям!

   

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Перегляд документального фільму "Сильніше ніж зброя"

   

  Цього року минає шоста річниця масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві під час Революції Гідності.
  18, 19,  20 лютого 2014 року - найболючіші дні в нашій історії.
  В Україні почалося протистояння на Майдані Незалежності в Києві, внаслідок якого впродовж 3-х днів загинула небесна сотня.
  На великому екрані змінювали одна одну світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих, кадри подій на Майдані.

   Учні 8-10 класів переглянули фільм «Сильніше, ніж зброя», присвячений  Революції Гідності та Небесній Сотні і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

  Вчитель історії Коломієць І.М.
   у своєму зверненні до школярів зазначив, що Небесна сотня є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, закликав усіх берегти Україну.

  - 20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нам доводиться продовжувати боротьбу за єдність своєї держави, захищати її кордони. Бажаю всім сили духу, віри у краще майбутнє нашої країни."

  Вічна пам'ять і слава героям!

  19.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 «20» 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  Всього новин: 251