Новини

  ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

  До Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні в КЗ "Пеньківський ліцей" пройшли виховні заходи. Метою заходу є вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.
   
  24.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  Згідно плану роботи закладу на 2023 – 2024 навчальний рік, з метою активізації пізнавального інтересу учнів до вивчення англійської мови, з метою сприяння розвитку мовної культури, виховання поважливого ставлення до англійської мови та культури, реалізації творчого потенціалу учнів та сприяння формуванню стійкої мотивації до активного вивчення іноземної мови, в закладі пройшов предметний тиждень англійської  мови  з 12.02  по 16.02.2024 року. Відповідальними за проведення тижня були вчителі-предметники Микичур Т.В. та Паранюк А.О.

    Нагороджено дипломами 1, 2, 3 ступенів учнів 2 класу за конкурс малюнків "Моя улюблена англійська літера": Овчінніков Павло - 1 м., Василик Варвара та Висторобська Олександра - 2 м., Жиленко Даніїл, Ліварчук Анастасія, Лещенко Максим - 3 м.

  Квест- гра"Весела англійська"- (гра відбувалася між учнями 4-5 класів, команда учнів 4 класу "Ukraine" - здобула перемогу, за що була нагороджена диплом 1 Ступеня); Брейн-ринг "Хто знає англійську краще" (батл між учнями 9-10 кл. перемогу здобула команда "Smart"- учні 10 класу). Учні 5, 6, 8, 9 класів отримали грамоти та солодкі призи за активну участь у тижні англійської мови.

  Заходи, які провела вчитель іноземних мов Паранюк Анна Олексіївна, Ви можете переглянути за посиланням:

  https://youtu.be/eBgs-diecJk?si=k54nXPe0rHSdktb2

   

   

  24.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК В ДЕНЬ ЄДНАННЯ ВИПУСКНИКАМИ КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»


   День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України. Акція була оголошена «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року.

   

  В День Єднання випускники 9 та 11 класів разом із класними керівниками Григоруком А.С. та Лапчук В.О. долучилися до плетіння маскувальних сіток для наших захисників.

  20.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ


  Згідно плану роботи закладу на 2023 – 2024 навчальний рік, з метою активізації пізнавального інтересу учнів до математики, розвитку логічного мислення і пам'яті, навчитися аналізувати і креативно підходити до розв'язання задач, розвивати логічне мислення, кмітливість, культуру математичного мислення, виховувати вміння й навички міркування, самостійність, інтерес до предмета, впевненість у собі, колективізм, спостережливість; висловлювати та відстоювати свою думку, оперувати навчальним матеріалом, з 05.02 по 09.02.2024 року в закладі в дистанційному

  форматі пройшов предметний тиждень математики. Відповідальними за проведення заходів були призначені вчителі-предметники Лозовський А.О., Недипіч С.М. та Микичур І.М.:

   

  -      Відкриття тижня математики. Відео вітання від учнів 6 класу

  -      «Математика – цариця всіх наук»криття тижня математики.

  -      Внесок українських вчених у розвиток математики (презентація для

  -      учнів 7 класу)

  -      Вікторина «Найрозумніший» - 5 клас

  -      Вебквест Знайди мене; (6 клас)

  -      Проєкт «Україна в цифрах» (7 клас)

  -      Ліга математиків (для учнів 8, 9, 10, 11 класів)

  -      Брейн-ринг для учнів 11 класу

  -      Урок подорож «Координатна площина» - 8 клас

  -      Презентація «Галерея великих» - 9 клас

  -      Перегляд відеороликів Застосування математики в житті 5-11 клас

  -      Математичне лото (цікаві задачі з цифрами для учнів 5-7 класів)

  -      Математика моїми очима (конкурс малюнків для учнів 1-9 класів)

  -      Математичний турнір для учнів 10-11 класів

  -      Закриття тижня математики. Підведення підсумків

   

  Активними учасниками тижня математики стали: Томляк О.І. (5кл), Заболотна Аріна (5кл), Приколаб Ульяна (5кл), Томляк О.О. (5), Недипіч Злата (4кл), Гончарук Аліса (3кл), Ванжула Денис (6кл), Дудник Артем (5кл), Перун Михайло (5кл), Ліварчук Дарина (4кл), Висторобська Ангеліна (4кл), Кузьмишин Максим (5клас), Висторобська Олександра (2 кл), Гнатюк Дмитро (4 кл), Маламура Анастасія (4кл), Павлик Марія (6 кл), Бугайова Юлія (7 кл), Купрійчук Тетяна (7 кл), Мисак Настя (6кл).


   

  20.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  День пам’яті Героїв Крут 2024: Україна вшановує 106-ту річницю бою під Крутами

   

    29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

   Бій під Крутами - трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Історія, як відомо, повторюється - сьогодні ми продовжуємо тримати оборону від російської навали.

   У 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Своєю кров’ю, душею і своєю працею він, як і будь-який інший народ, прагне до життя і благополуччя. Бій під Крутами відбувся на залізничній станції Крути, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Він тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва у складі близько чотирьох сотень вояків.
   В березні 1918 року, після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради від 19 березня 1918 року було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. Тіла вояків-студентів було перевезено до Києва, де відбулася громадська жалоба і поховання. Після цього про подвиг молоді під Крутами було забуто на більш як 70 років. Десятиріччями історія бою або замовчувалася, або обростала міфами і вигадками. Лише 2006 року на місці бою під Крутами встановлено пам’ятник.

  Захід "Твори добро" від учнів початкових класів https://www.youtube.com/watch?v=FaNFP3oinpI

   

  05.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВА В КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»


  Згідно плану роботи закладу на 2023 – 2024 навчальний рік, з метою
  активізації пізнавального інтересу учнів до вивчення мистецтва, розширення й поглиблення знань та умінь, розвитку творчих здібностей, з метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій, з 22 по 26 січня 2024 року в закладі пройшов тиждень мистецтва, відповідальною за його проведення була призначена вчителька мистецтва Лапчук В.О. Вона організувала для учнів такі заходи:

  -      Відкриття тижня мистецтва під девізом «В кожній дитині – таланту краплина»

  -      Віртуальна подорож музеями – замками.

  -      Виставка творчих робіт учнів «Чарівна палітра»

  -      Розгадування кросвордів, ребусів та загадок «Чи знаєш ти світ мистецтва?»

  -      Конкурс малюнків «Моя Україна – єдина країна»

  -      Гра –подорож «Світ образотворчого мистецтва»

  -      Нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва. малювання ватними паличками,техніка пуантилізм, композиція «Букет бузку»

  -      Виставка малюнків до Дня Соборності України.

  -      Музичний батл «Знавці українських народних пісень»

  -      Інформаційна сторінка «Творчість народної художниці України Марії Приймаченко»

  -      Майстер клас «Малюємо песика Патрона»

  -      Віртуальна подорож «Найдивовижніші будинки світу»

  -      Дослідницько-пошукова робота «Чарівні місця України». Закриття предметного тижня.

   

   

   

  Запропоновані Лапчук В.О. заходи формували в учнів естетичну культуру особистості, яка зацікавлена художньою творчістю. Саме художня творчість представляє в собі свідому, активну діяльність людини, в якій особливе місце посідає формування естетичної культури дітей. В сучасному суспільстві, для якого характерні багатобарвна культурна мозаїка, широке впровадження інформаційно–комунікативних технологій, потужний інформаційний потік, виникає нагальна потреба у вихованні культурної людини, що вміє виявити свою унікальну самобутність і визначати національні цінності країни. Спрямованість заходів на активний розвиток у дітей емоційно-естетичного і етично оцінювального відношення до дійсності, емоційного відгуку на красу та гармонії довела, що саме твори мистецтва вирішують завдання єдності виховання і освіти, поєднують практичну роботу з розвитком здібностей та обдарувань дітей шкільного віку.

  30.01.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
  Всього новин: 363