Новини
Виступ шкільної екологічної агітбригади "Горицвіт" на районному етапі огляду-конкурсу шкільних екологічних агітбригад по темі: «А вже юннатії 95»
Виступ шкільної екологічної агітбригади "Горицвіт" на районному етапі огляду-конкурсу шкільних екологічних агітбригад по темі: «А вже юннатії 95»
6 березня 2020р. в СЗШ І-ІІІ ст. с.Пеньківка відбулося свято всіх жінок "8 Березня"
Наше свято Ми присвячуємо всім жінкам-берегиням нашого роду.
Сьогодні всіх жінок з 8 березня ми вітаємо,
Весни вам теплої, яскравої бажаємо,
Не сумувати вам ніколи,
Лише величезним щастям світитися!
І всім вашим заповітним мріям,
Бажаємо здійснитися!
21.02.2020 Міжнародний день рідної мови в школі
Міжнародний день рідної мови в школі
21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.
Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в СЗШ I -III ст.с.Пеньківка
До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося літературно-музичною композицією «Мова – зоряночка золота», яку підготували вчителі та учні початкових класів.
Вчителі української мови та літератури Ткачук К.В. та Остапишина Н.М. провели вікторину «Найкращий знавець рідного слова» між 7-8 класами. Яка засвідчила, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки.
Учні 5, 6,10 класів декламували вірші про рідну мову у відеозверненні до українців.
Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.
Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.
20.02.2020р. День пам'яті Героїв Небесної Сотні
“Янголами полетіли на небо”:
в СЗШ І-ІІІст.с.Пеньківка влаштували
“тиху акцію” на честь Героїв Небесної Сотні.
Сьогодні, 20 лютого, Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. В цей день українці започаткували гарну акцію, розвішуючи білих паперових ангелів на деревах, у пам’ять про загиблих в розстрілах, які почалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.
"Плачемо і молимося за тих, хто поліг за нас, за наше майбутнє. Спочатку вони вимагали право вибору, потім їм довелося вимагати право жити, і хоч кулі снайперів це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні людська жорстокість не могли перемогти цих людей. Вони гинули, але не здавалися… Це були і українці, і вірмени, і білоруси, і росіяни, але всіх їх об’єднало одне – любов до нашої Батьківщини.
Ця “тиха акція” відбудеться сьогодні не лише в українських містах, а й за кордоном: у Бельгії (Брюссель), Греції (Афіни), Лівані, США (Баффало), Польщі (Варшава), Південно-Африканській Республіці, Франції (Париж, Ніцца) і Туреччина (Стамбул).
Вічна пам'ять і слава героям!
Перегляд документального фільму "Сильніше ніж зброя"
Цього року минає шоста річниця масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві під час Революції Гідності.
18, 19, 20 лютого 2014 року - найболючіші дні в нашій історії.
В Україні почалося протистояння на Майдані Незалежності в Києві, внаслідок якого впродовж 3-х днів загинула небесна сотня.
На великому екрані змінювали одна одну світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих, кадри подій на Майдані.
Учні 8-10 класів переглянули фільм «Сильніше, ніж зброя», присвячений Революції Гідності та Небесній Сотні і вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Вчитель історії Коломієць І.М.
у своєму зверненні до школярів зазначив, що Небесна сотня є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, закликав усіх берегти Україну.
- 20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нам доводиться продовжувати боротьбу за єдність своєї держави, захищати її кордони. Бажаю всім сили духу, віри у краще майбутнє нашої країни."
Вічна пам'ять і слава героям!
ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ ТА ГРВІ ДЛЯ ДІТЕЙ
ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ ТА ГРВІ ДЛЯ ДІТЕЙ: ПАМ’ЯТКА
На сучасному етапі розвитку медицини все ще зберігається актуальність питань, пов’язаних із захворюваністю інфекційними захворюваннями, що відносяться до групи ГРВІ або ГРЗ. У нашій країні щорічно, приблизно 30 мільйонів чоловік піддаються простудних інфекцій. Слід зазначити, що так само в цей період, поряд з вже існуючими вірусами, виникає близько двох тисяч нових вірусів, що викликають недуги, які відносяться до ГРВІ або ГРЗ. Найбільшому ризику піддаються діти. Крім повітряно-крапельного шляху зараження, в педіатрії виділяється ще і контактно-побутовий, який сприяє проникненню вірусних мікроорганізмів в дитячий організм.
ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ГРВІ У ДІТЕЙ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ
Характерними ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей виступає гострий початок, якому притаманне швидке підвищення температури тіла вже протягом декількох годин з початку хвороби.
Для дітей молодшого віку відмінністю виступає більш явний прояв синдрому інтоксикації, який характеризується млявістю, анемією, погіршенням апетиту. Проявами даного синдрому у дитини більш старшої вікової групи виступають головний біль, зниження активності, блювання і навіть менінгеальні знаки (при важкому перебігу захворювання). Найбільша активність інфекції в дитячому організмі виражається через прояв катарального синдрому, для якого характерно покашлювання, невелике відділення слизу з носових шляхів, незначна гіперемія слизових оболонок ротової порожнини і глотки, виникнення «зернистості» на стінках глотки. Грип характеризується гострим початком вже через дванадцять годин – дві доби по проникненню збудника в організм дитини. Найчастіше проявляється різким підвищенням температури до 38-40 градусів, виникненням сухого кашлю. Поряд з цим можлива поява нежитю, кон’юнктивіту, почервоніння горла, фарингіту, тонзиліту або тонзилофарингіту. Крім вище перерахованих ознак, починає проявлятися токсичне ураження, яке виражається в: - слабкості;
- нездужанні;
- головному болю; - млявості; - м’язовому болю; - хворобливих відчуттях в органах зору. Тривалість хвороби коливається у відповідності з індивідуальними особливостями кожної окремої дитини.
ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ГРВІ ТА ГРИПУ У ДІТЕЙ
Профілактичні заходи, які необхідно виконувати батькам для попередження зараження дитини простудними захворюваннями, представлені:
Дотриманням правил гігієни, які полягають у:· - режим дня; - уникнення переохолодження або перегріву; - регулярне та ретельне миття рук з милом; - використання індивідуальних предметів особистої гігієни; - користування носовою хусткою під час кашлю або чхання. Регулярним провітрюванням і прибиранням у дитячій кімнаті і житловому приміщенні в цілому.· Загартовуванням дитячого організму.· Профілактикою захворювань простудного характеру за допомогою спеціально призначених лікарських засобів.· У разі перших симптомів хвороби необхідно: - обмежити спілкування хворого з іншими членами сім’ї; - звернутися за допомогою до фахівця; - не відправляти дитину в школу або дитячий сад. Пам’ятайте, раннє розпізнавання небезпечних ознак є надзвичайно важливим. Саме тому для постановки діагнозу необхідно звернутися до лікаря, який призначить лікування та буде контролювати стан вашого здоров’я чи здоров’я вашої дитини. Телефонуйте 103, якщо з’явились небезпечні ознаки: - задишка; - висипи на шкірі; - кровохаркання; - синюшний відтінок шкіри; - блювання та пронос; - біль в грудях; - зниження тиску; - сповільнений пульс; - аритмія; - порушення свідомості;
- судоми.
Навігація
- Головна
- Про ліцей
- Документи
- Сторінка Директора
- Сторінка заст. директора з навчальної роботи
- Сторінка заст. директора з виховної роботи
- Сторінка педагога-організатора
- Сторінка практичного психолога
- Сторінка бібліотекаря
- Обдаровані діти
- Методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу.
- Методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу.
- Методоб'єднання вчителів фізкультури, ЗБД та мистецтв.
- Методоб'єднання класних керівників та класоводів.
- Методоб'єднання вчителів початкових класів.
- Профспілка ліцею
- Фінансово-господарська діяльність
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Організація цивільного захисту в закладі
- Організація харчування в закладі
- Фотоальбом
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Пошта
- Контакти
- Дистанційне навчання
- Зарахування учнів
- Охорона праці
- Вакансії