Новини

  Пам'ятка батькам щодо профілактики гострих кишкових інфекцій

   

  28.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Пам’ятка СБУ щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв

  26.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

  Відповідно до плану виховної роботи закладу на 2023-2024 н.р., з метою формування в учнів усвідомлення особистісної належності до української держави і народу, виховання громадянських якостей та патріотизму, здатності стати на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, з 16 по 20 жовтня 2023 р. в закладі проходив тиждень захисту України.

   

  Вчителі-предметники Григорук А.С. та Марчук Т.І. провели для учнів 8-11 класів такі заходи:

  – Відкриття Тижня. Ознайомлення учнів із планом проведення предметного тижня «Захисту України»;

  – Урок «Державний кордон України – непорушний та недоторканний».

  – Виставка літератури «За Україну, за державність, за народ».

  – Година спілкування «Хто такі захисники України?» 1-6 клас;

  – Класна година «Герої не вмирають» 7-11 класи;

  – Заняття «Служба в Збройних Силах України – почесний обов’язок кожного громадянина».

  – Перегляд ролика «Герої рідного краю»

  – Тренінг для учнів 8-11 класів «Як поводитися із вибухонебезпечними предметами. Мінна безпека»

  – Тренінг для учнів 10-11 класів. «Користування засобами захисту органів дихання»;

  – Майстер-клас з надання домедичної допомоги.

  – Тренінг «Як діяти під час надзвичайних ситуацій» для учнів 8-11 класів

  – Конференція «Моя громадська позиція» для учнів 10-11 кл.

   

  Проведені заходи сприяли інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів, формуванню в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання. Протягом тижня учні набували знань про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, їх характерні особливості; засвоювали основи захисту України, цивільного захисту та основ медичних знань.


  24.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ


  Відповідно до річного плану позакласних заходів закладу, з метою пошуку, розвитку і підтримки обдарованих дітей, творчих учителів, надання можливості учням реалізувати власні творчі здібності, підвищення естетичного, культурного рівня учнів, стимулювання активної творчої праці як учнів, так і вчителів у процесі навчання, підвищенні інтересу до вивчення предметів, поглиблення знань школярів та сприяння навчальній, громадсько-

  організаційній, культурно-мистецькій діяльності учнів з 09.10 по 13.10.2023

  р. в закладі проходив тиждень початкових класів. Для учнів 1-4 класів вчителі Оліщук Г.В., Дарченко Т.В., Джумська І.М., Томляк С.М. організували заходи з щоденною тематикою для зацікавлення учнів предметами «Українська мова», «Математика», «ЯДС».

   

  Різноманітні конкурси та змагання для команд сприяли інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів. У ході гри виховувались товариські почуття, почуття взаємодопомоги, розвивались вміння застосовувати надбані знання у нестандартних ситуаціях, логічне мислення, увага, пам’ять. Вчителі продемонстрували компетентність щодо використання у своїй роботі нових методів, форм та прийомів роботи, ІКТ та впровадження інноваційних освітніх технологій.  18.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Місячник Цивільного захисту в КЗ «Пеньківський ліцей»

        У ліцеї  з 18 вересня по 17 жовтня 2023 року проходив   Місячник Цивільного захисту.  Згідно з планом  роботи у ліцеї було проведено руханку для учнів 1-4 класів «Наш веселий світлофор», конкурс  малюнків  та кросвордів для учнів 1-11 класів на тематику цивільного захисту. Для учнів були організовані перегляди фільмів з електробезпеки,про небезпечні хімічні речовини  та небезпечні явища природи. У проведенні цих заходів брали участь учні 1-11 класів та працівники ліцею. Заходи проведені якісно, з відповідною методичною та теоретичною підготовкою. Проведення «Дня цивільного захисту» сприяло практичному закріпленню знань отриманих учнями протягом навчального року щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Учителем предмету «Захист України», Григоруком Андрієм Степановичом, була проведена навчально-оглядова лекція щодо небезпечності зброї та алгоритму дій при її застосуванні. Протягом місяця проходив  конкурс  на кращу стіннівку з висвітленням НС різного характеру.
        Здобувачам освіти 6-7 класів, було проведено круглі столи, уроки-вікторини.
        Проведені заходи та навчання виявили достатній рівень підготовки особливого складу невоєнізованих формувань ЦЗ до дій в умовах надзвичайної ситуації; чіткі дії педагогічних працівників з організованої евакуації учнів. Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце.
        Усі учасники тренування суворо дотримувалися правил техніки безпеки.

  16.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  МІСЯЧНИК «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!»


  З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного, травматизму напередодні та в перші дні навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх з 04.09 по 29.09.2023 року в закладі проходив конкурс-рейд «Увага!Діти – на дорозі!».

   

  Протягом місячника було проведено такі заходи:

   

  Конкурс малюнка «Безпечний рух» - учні 1-4 класів, «Про що розповідає світлофор” 5-8 клас

  Навчальні екскурсії „Безпечний шлях додому”

  Інструктажі для батьків учнів із питань профілактики дитячого дорожньо -транспортного травматизму

  Виховна година «Будь обережним на дорозі» 5-11 класи;

  Година спілкування "Правила дорожні знай, про свою безпеку дбай!" 1-4 класи

  Оновлення куточків  з безпеки дорожнього руху.

  Перегляд відеороликів «Правила дорожнього руху» 5-9 клас

  Виставка літератури з безпеки дорожнього руху

  Тематичні класні години «Знання дорожнього руху – безпека вашого життя», «Дорожній рух наш вірний друг».

  Організувати спецвипуск шкільних газет з питань ПДР.

  Тематичні заняття з ПДР 1-9 класи

  Виставка дитячих малюнків під гаслом «Увага! Діти на дорозі!»

  10.10.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
  Всього новин: 363