Новини

  ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСУ


  31 жовтня в КЗ «Пеньківський ліцей» з профорієнтаційною роботою завітала студентка 1 курсу ВДПУ ім. М. Коцюбинського Антонішина Ангеліна. Для учнів випускного 11 класу було проведено змістовну розмову щодо переваг вступу до ВДПУ, зокрема на спеціальність 081 Право.

   

  Сьогодні Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського завдяки високій якості та сучасним методам освітньої діяльності, висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу та великому вибору і постійному оновленню освітніх програм посідає одне з провідних місць серед закладів вищої освіти України.

   

  Нині в університеті навчається близько 6000 студентів за 41 спеціальностями. Педуніверситет є багатопрофільним закладом вищої освіти. Тут функціонує Навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, а також дев’ять факультетів: природничо-географічний факультет, факультет математики, фізики і комп’ютерних наук, історичний факультет, факультет права, публічного управління та адміністрування, факультет іноземних мов, факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій, факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха, факультет дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної, а також факультет фізичного виховання і спорту.

   

  За період свого існування Вінницький педуніверситет пройшов шлях від невеликого учительського інституту до одного з найбільших вищих навчальних закладів України IV рівня акредитації. За цей час підготовлено майже 70 тис. учителів. Чимало випускників університету захистили кандидатські і докторські дисертації, стали заслуженими працівниками та відмінниками освіти України. Серед випускників педуніверситету - високі державні посадовці, керівники місцевого самоврядування різних рівнів, політики, письменники, діячі освіти й науки, відомі митці та спортсмени.  04.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Пам'ятка батькам щодо профілактики гострих кишкових інфекцій

   

  28.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Пам’ятка СБУ щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв

  26.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

  Відповідно до плану виховної роботи закладу на 2023-2024 н.р., з метою формування в учнів усвідомлення особистісної належності до української держави і народу, виховання громадянських якостей та патріотизму, здатності стати на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, з 16 по 20 жовтня 2023 р. в закладі проходив тиждень захисту України.

   

  Вчителі-предметники Григорук А.С. та Марчук Т.І. провели для учнів 8-11 класів такі заходи:

  – Відкриття Тижня. Ознайомлення учнів із планом проведення предметного тижня «Захисту України»;

  – Урок «Державний кордон України – непорушний та недоторканний».

  – Виставка літератури «За Україну, за державність, за народ».

  – Година спілкування «Хто такі захисники України?» 1-6 клас;

  – Класна година «Герої не вмирають» 7-11 класи;

  – Заняття «Служба в Збройних Силах України – почесний обов’язок кожного громадянина».

  – Перегляд ролика «Герої рідного краю»

  – Тренінг для учнів 8-11 класів «Як поводитися із вибухонебезпечними предметами. Мінна безпека»

  – Тренінг для учнів 10-11 класів. «Користування засобами захисту органів дихання»;

  – Майстер-клас з надання домедичної допомоги.

  – Тренінг «Як діяти під час надзвичайних ситуацій» для учнів 8-11 класів

  – Конференція «Моя громадська позиція» для учнів 10-11 кл.

   

  Проведені заходи сприяли інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів, формуванню в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання. Протягом тижня учні набували знань про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, їх характерні особливості; засвоювали основи захисту України, цивільного захисту та основ медичних знань.


  24.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ


  Відповідно до річного плану позакласних заходів закладу, з метою пошуку, розвитку і підтримки обдарованих дітей, творчих учителів, надання можливості учням реалізувати власні творчі здібності, підвищення естетичного, культурного рівня учнів, стимулювання активної творчої праці як учнів, так і вчителів у процесі навчання, підвищенні інтересу до вивчення предметів, поглиблення знань школярів та сприяння навчальній, громадсько-

  організаційній, культурно-мистецькій діяльності учнів з 09.10 по 13.10.2023

  р. в закладі проходив тиждень початкових класів. Для учнів 1-4 класів вчителі Оліщук Г.В., Дарченко Т.В., Джумська І.М., Томляк С.М. організували заходи з щоденною тематикою для зацікавлення учнів предметами «Українська мова», «Математика», «ЯДС».

   

  Різноманітні конкурси та змагання для команд сприяли інтелектуальному розвитку та розвитку пізнавальної активності учнів. У ході гри виховувались товариські почуття, почуття взаємодопомоги, розвивались вміння застосовувати надбані знання у нестандартних ситуаціях, логічне мислення, увага, пам’ять. Вчителі продемонстрували компетентність щодо використання у своїй роботі нових методів, форм та прийомів роботи, ІКТ та впровадження інноваційних освітніх технологій.  18.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Місячник Цивільного захисту в КЗ «Пеньківський ліцей»

        У ліцеї  з 18 вересня по 17 жовтня 2023 року проходив   Місячник Цивільного захисту.  Згідно з планом  роботи у ліцеї було проведено руханку для учнів 1-4 класів «Наш веселий світлофор», конкурс  малюнків  та кросвордів для учнів 1-11 класів на тематику цивільного захисту. Для учнів були організовані перегляди фільмів з електробезпеки,про небезпечні хімічні речовини  та небезпечні явища природи. У проведенні цих заходів брали участь учні 1-11 класів та працівники ліцею. Заходи проведені якісно, з відповідною методичною та теоретичною підготовкою. Проведення «Дня цивільного захисту» сприяло практичному закріпленню знань отриманих учнями протягом навчального року щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Учителем предмету «Захист України», Григоруком Андрієм Степановичом, була проведена навчально-оглядова лекція щодо небезпечності зброї та алгоритму дій при її застосуванні. Протягом місяця проходив  конкурс  на кращу стіннівку з висвітленням НС різного характеру.
        Здобувачам освіти 6-7 класів, було проведено круглі столи, уроки-вікторини.
        Проведені заходи та навчання виявили достатній рівень підготовки особливого складу невоєнізованих формувань ЦЗ до дій в умовах надзвичайної ситуації; чіткі дії педагогічних працівників з організованої евакуації учнів. Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце.
        Усі учасники тренування суворо дотримувалися правил техніки безпеки.

  16.10.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
  Всього новин: 370