Новини
- Організувані та проведені комплексні обстеження і цільові перевірки стану охорони праці на робочих місцях, дотримання правил та інструкцій з охорони праці;
- Провдено обстеження класів (кабінетів), майстерень, спортивних залів, котелень (опалювальних пунктів), перевірку стану спортивного обладнання, ігрових та спортивних майданчиків, обладнання майстерень з оформленням актів - дозволів на роботу в приміщеннях (майданчиках) з підвищеною небезпекою;
- Оновлено (виготовити) куточки "Безпека життєдіяльності та охорона праці", стенди з рекламою щодо запобігання травмуванню здобувачів освіти та працівників, перевірено наявність інструкцій з охорони праці по професіях та видах робіт на робочих місцях та терміни дії інструкцій з охорони праці та оновити ті, де термін дії закінчився;
- Організовано проведення інформаційно - роз'яснювальної роботи для здобувачів освіти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;
- Проведені бесіди, виховні години, з учнями 1,2,5 та 8 класів, на відповідну тематику.
ДЕНЬ ПАМ̓ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ
Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. А також – нагадати, що війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами: націонал-соціалістичним (нацистським) у Німеччині й комуністичним в СРСР. У 1939–1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого український, єврейський, кримськотатарський та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат.
Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф. Сьогодні російська влада фактично зруйнувала систему міжнародних відносин, встановлену після Другої світової війни. Збройною агресією проти України вона розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки. У цьому рф нагадує гітлерівську Німеччину 1930-х років напередодні глобального конфлікту. А ми маємо нагадувати світові, що слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти напередодні Другої світової заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів. Сьогодні міжнародна спільнота має змогу опиратися на той гіркий досвід та історичні уроки.
День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження – диктатори завжди прагнуть задовольнити імперські амбіції збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.
Пам̓ятаємо… Перемагаємо… https://youtube.com/watch?v=
ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ З БІОЛОГІЇ
Відповідно до плану виховної роботи закладу, з метою стимулювання пізнавальною діяльності учнів, розвитку інтересу до природничих наук, формування вміння швидко і чітко формулювати свої думки, логічно їх викладати, виховання шанобливого ставлення до природи, збереження та примноження природних скарбів рідного краю, з 01.05. по 05.05.2023 року в закладі пройшов предметний тиждень біології. Вчителем Томляк О.В. було проведено такі заходи для учнів:
- Відкриття тижня біології. Урок-дослідження «Найвідоміші та найважливіші біологи в історії».
- Біологічна вікторина «Кращий знавець біології».
- Фотоконкурс «Природа мого краю».
- Біологічна вікторина «Я і природа».
- XVII Всеукраїнська інтернет-олімпіада На урок з біології 2023.
- Закриття тижня біології. Підведення підсумків.
Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою, спрямованою на виховання культури поведінки на природі, усвідомлення необхідності вироблення навичок з безпечного поводження в навколишньому середовищі та усвідомлення свого значення для збереження природних ресурсів.
ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Протягом останнього тижня квітня, з 25.04-28.04.2023, в закладі проходив Тиждень з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності, присвячений Всесвітньому дню охорони праці під девізом: «Захищене і здорове покоління».
В рамках тижня було проведено ряд заходів:
ВИСАДКА ДЕРЕВ НА ТЕРИТОРІЇ КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»
ВИСАДКА ДЕРЕВ НА ТЕРИТОРІЇ КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»
Посадка дерева в житті кожної людини – це важлива подія. «Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати його власними руками!». Під таким гаслом випускники 11 класу КЗ «Пеньківський ліцей» висадили на території закладу саджанці яблунь, зробивши свій вклад в озеленення та благоустрій території. Адже, саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра. Важливо, що посадка дерев – це не тільки турбота про екологічний стан навколишнього середовища, а й, що не менш важливо, можливість залишити слід на Землі, пам’ять про себе, своєрідний заклик для наступних поколінь. Випускники впевнені, що деревця обов’язково приживуться, бо посаджено їх з любов’ю.
УРОК З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ 5-6 КЛАСУ ТА ПРАЦІВНИКІВ
УРОК З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ 5-6 КЛАСУ ТА ПРАЦІВНИКІВ
25 квітня в КЗ «Пеньківський ліцей» відбувся урок з представником Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області про основні вимоги пожежної безпеки в побуті, правила поведінки при виявленні ВНП, алгоритм дій під час сигналу повітряної тривоги.
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
З нагоди Міжнародного дня англійської мови вчитель іноземних мов Паранюк Анна Олексіївна провела навчально-пізнавальний урок в 11 класі на тему ʼʼWilliam Shakespearʼʼ.
Учні занурились в атмосферу 16-17 століття, пройшли життєвий шлях видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра та дослідили наскільки потужним був його вклад в англійську мову та літературу.
Юні дослідники також додали у власні лексичні скарбнички нові слова й вирази та мали змогу насолодитися творчим доробком Вільяма Шекспіра.
Цьогоріч, до речі, виповнюється 407 років із Дня смерті Шекспіра. Та ми сміливо можемо сказати, що творчість драматурга і досі зачіпає струни серця як комедіями, так і трагедіями.
Низький уклін, тобі, Вільям Шекспір, за вагомий внесок у літературу та за ковток свіжого повітря для мови Туманного альбіону!
Навігація
- Головна
- Про ліцей
- Документи
- Сторінка Директора
- Сторінка заст. директора з навчальної роботи
- Сторінка заст. директора з виховної роботи
- Сторінка педагога-організатора
- Сторінка практичного психолога
- Сторінка бібліотекаря
- Обдаровані діти
- Методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу.
- Методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу.
- Методоб'єднання вчителів фізкультури, ОБЖ, мистецтв.
- Методоб'єднання класних керівників та класоводів.
- Методоб'єднання вчителів початкових класів.
- Профспілка ліцею
- Фінансово-господарська діяльність
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Організація цивільного захисту в закладі
- Організація харчування в закладі
- Фотоальбом
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Пошта
- Контакти
- Дистанційне навчання
- Зарахування учнів
- Охорона праці
- Вакансії