Новини

  УВАГА! КОРОНАВІРУС – СИМПТОМИ ТА ЯК ВБЕРЕГТИСЯ?

  Ситуація з корона вірусом в Україні і далі залишатиметься стабільно безпечною, якщо кожен пам’ятатиме про основні правила задля уникнення цієї недуги, переконують фахівці: не панікувати та не розповсюджувати чутки, якщо захворів — сидіти вдома та не займатися самолікуванням. Оскільки за симптоматикою коронавірус нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то важливо одразу звернутись до лікаря. Зараз усі мають бути більш уважні до власних застуд. А ще стрімко підвищиться відсоток людей, які будуть панікувати через високу температуру. Що ж потрібно знати про симптоми, як діяти при підозрі та хто в зоні ризику дивіться далі. Найбільш розповсюджені симптоми корона вірусу це лихоманка, сухий кашель та відчуття втоми, стверджує Всесвітня організація охорони здоров’я.

  На основі майже 56 тисяч лабораторно підтверджених випадків зробили такі висновки:

  -лихоманку (підвищення температури тіла вище 37°) фіксували у 88% випадків;

  -лихоманка – 88%

  -cухий кашель – 68 %

  -втома – 38 %

  -вологий кашель – 33,5%

  -ускладнене дихання – 18,5%

  -біль в горлі – 14%

  -головний біль – 13,5%

  -біль в м'язах – 15 %

  -озноб – 11,5%

  -нудота та блювання – 5%

  -закладеність носа – 4,5%

  -діарея – 4%

  За даними ВООЗ, хворобу легко переносить 80% людей. Серйозно захворіє лише 1 з 5. Нові дані показуть що летальність від корона вірусу може становити 1,5%. Деякі інфікуються, але не мають жодних симптомів. Такі випадки фіксують переважно у дітей. Найчастіше важкі форми хвороби спостерігаються у літніх людей та людей, які мають проблеми зі здоров’ям. Наприклад, найтяжче хворіють люди з:діабетом;серцево-судинними проблемами та високим кров'яним тиском. Так, наприклад, летальність людей віком 80+ складає майже 15 % . Надалі розподіл виглядає так: 80+ - летальність 15% 70-79 років – летальність 8% 60-69 років – 3,5% 40-49 оків – 1,53% 40-49 років – 0,5% До 40 – 0.2% І у дітей до 9 років жодних летальних випадків не зафіксовано. Чоловіки мають вищі ризики померти, ніж жінки – 4,7 та 2,8 % відповідно. Якщо ви хочете знизити свої ризики заразитися, то варто дотримуватися рекомендацій: мити руки, уникати місць скупчення людей та стежити за власним здоров’ям, зокрема хронічними хворобами. Представники ВООЗ наголошують, здоровим людям без ознак ГРВІ не потрібно носити медичні маски. Вони не захистять вас від вірусу! Маски рекомендовані: людям, які вже мають ознаки ГРВІ; тим, хто турбується про хвору людину; та медичним працівникам. Представники МОЗ наголошують, що ви не ризикуєте інфікуватись, якщо просто мешкаєте в одному багатоповерховому будинку, користуєтесь одним ліфтом чи просто зустрілися в під'їзді зінфікованим. Що робити, якщо з'явились симптоми, схожі на коронавірус.Міністерство охорони здоров’я радить спершу звертатись до свого сімейного лікаря.Це не обов'язково має бути особистий візит, ви можете йому зателефонувати або написати повідомлення у месенджері. Якщо у вас немає сімейного лікаря, то варто звертатися на "гарячу лінію" Національної служби здоровя України де вас скерують та порадять, що робити за номером 1677.

   КОРОНАВІРУС – СИМПТОМИ ТА ЯК ВБЕРЕГТИСЯ?

  Симптоми коронавірусу

  23.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Пеньківка в період з 23.03 по 03.04.2020

  20.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  УВАГА! Карантин.Завдання учням

  Шановні учні та їх батьки! На сайті з'явився новий розділ "Карантин. Завдання учням", який Ви можете знайти у правому нижньому куті головного меню нашого сайту. В цьому розділі вчителі розміщують для учнів домашні завдання та навчальні матеріали на перыод карантину!

  18.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Коронавірус: профілактика інфікування та поширення

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції

   

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Рекомендації щодо організації навчальних занять

   

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 №211,  листа Міністерства освіти і науки України  від 11.03.2020 №1/9-154,  з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року в закладах освіти району  запроваджений  тритижневий карантин.

  На виконання пункту 4  листа МОН від 11 березня 2020 року керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно розробити заходи щодо  забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.

  Для організації відповідних заходів відділ освіти рекомендує:

  1.        На сайті навчального закладу освіти створити окрему сторінку для  завантаження вчителями навчального матеріалу з метою надання дітям можливості працювати самостійно (параграфи, інтернет-посилання, практичні завдання, завдання та вправи, плани-конспекти, проєкти тощо). Форма подачі матеріалу на сайті – довільна.

  2.        Для спілкування (консультації індивідуальні та групові, дискусії, пояснення матеріалу тощо) з дітьми та батьками використовувати групи у Viber, Telegram, соціальних  мережах. Проінформувати учнів про створення сторінки на сайті закладу освіти.

  3.        Для організації процесу навчальної взаємодії вчителі можуть використовувати знайомі для них  Інтернет-платформи.  До прикладу: 

  -       https://disted.edu.vn.ua/  (платформа гімназії № 17 м. Вінниця)

  -        https://www.ed-era.com/ EdEra (школярі) -

  -       https://ilearn.org.ua/ iLearn (школярі) - (Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО, предмети)

  -       https://prometheus.org.ua/ - Prometheus (школярі старших класів, студенти та дорослі). Можна також скачати мобільний застосунок та працювати оффлай.

  -       https://vumonline.ua/ - ВУМ (школярі старших класів, студенти та дорослі). Тут вже не предмети, а прикладні знання, хоча є дещо, що можна комбінувати з деякими предметами.

  4.     Для  спільної роботи щодо опитування та залучення групи до роботи

  -       https://www.mentimeter.com/

  -       https://get.plickers.com/

  -       https://www.quizalize.com/

  -       https://nearpod.com/

  -       https://kahoot.com/  - проведення контрольних робіт, зрізів знань, тестів й оцінювання в ігровій формі

  -       https://onlinetestpad.com/ua - конструктор тестів, опитувань, кросвордів, ігор та комплексних завдань та сотні готових матеріалів

  -       https://learningapps.org/ - готові навчальні вправи та інструменти для створення тестів, завдань

  -       https://www.classdojo.com/uk-ua/ - організація класу в працюючу спільноту з елементами гейміфікації

  -       https://www.edmodo.com/- освітній сайт, який являє собою усічену соціальну мережу за типом Facebook і дозволяє спілкуватися вчителям та учням, об'єднавшись навколо процесу навчання у школі.

  -       https://grockit.com/  - об’єднує учнів під час навчання, що проходить курсами на цьому великому соціальному сайті.

  -       ГуглДокументи для спільної роботи.

  5.                 При організації такого навчання рекомендуємо організовувати роботу згідно  розкладу занять.

   

   

  Начальник відділу                                     Т.Гордійчук

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 «19» 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  Всього новин: 251