Новини

  Майстер-клас з розписування великодніх писанок

  Майстер-клас з розписування великодніх писанок
  Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

  Старі люди кажуть: доки люди писатимуть писанки, доти у світі існуватиме любов.
  Хто б міг подумати, але цій традиції тисячі років!
  Дотепер вважають, що писанка приносить щастя. Саме тому ними обмінюються та дарують їх рідним та друзям.

  Майстер-клас з писанкарства для вчителів у КЗ " Пеньківський ліцей" провела вчитель образотворчого мистецтва Григоренко Ю.М. — разом з нами можете навчитись малювати і Ви!

  Що треба мати:

  куряче яйце (бажано біле), писачок, віск, серветки,

  фарби для писанок або харчові барвники (попередньо розвести у гарячій воді у банках з додаванням 1 ст. л оцту до кожної;

  0,5 л банки та столова ложка (щоб занурювати яйця у фарбу); свічку.

  Писанка вийшла у кожного! Основна заповідь від майстрині: «Негарних писанок не буває!». І всі учасники майстер-класу переконалися у цьому, коли на останньому етапі майстер-класу почали знімати віск, і під вогнем свічок розквітли золотаво-червоні орнаменти на їхніх писанках.

  Творіння Божої краси у мить натхнення,
  Весна… Великдень… Боже Воскресіння…
  І писанка, як серця одкровення

  11.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  У КЗ "Пеньківський ліцей" було проведено Всеукраїнський конкурс плаката "Я - Україна".

  У КЗ "Пеньківський ліцей" було проведено Всеукраїнський конкурс плаката "Я - Україна".

  Переможями стали такі учні:

  Дідусенко Софія 1клас; Гнатюк Дмитро 1 клас;

  Дарченко Анна 5 клас; Ткачук Ілля 5 клас;

  Грепечук Вікторія 9 клас; Токар Андрій 9 клас; Ткачук Олексій 9 клас.

  Тематика конкурсу "Здорова нація".

  Дякуємо всім учасникам за проявлені творчі здібності.

   

   

   

   

  11.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  У КЗ «Пеньківський ліцей» під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.


  ПАМ’ЯТЬ

  І живуть у пам’яті народу

  Його вірні дочки і сини,

  Ті, що не вернулися з походів

  Грізної, великої війни.

  Їх життя, їх помисли високі,

  Котрим не судилось розцвісти,

  Закликають мир ясний і спокій,

  Як зіницю ока, берегти.

  В. Симоненко


  У КЗ «Пеньківський ліцей» під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

  Учнівський та педагогічний колектив закладу долучився до Всеукраїнської акції – фото челенджу «І світлий смуток в серці збережем...». Метою челенджу було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.

  Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

  Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати!
  Ні – війні! Нехай буде Мир!
  Любімо одне одного!

  Окрема подяка учням 11 класу та педагогам Микичур Т.В., Дарченко Т.В., Джумській І.М., Остапишиній Н.М., Ткачук К.В., Григоренко Ю.М., Григоренко Л.М.

   

   

   

  07.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  з 26 по 30 квітня 2021 було проведено Тиждень з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності

  Адміністрація ліцею повідомляє, що на виконання наказу відділу освіти, сім`ї, молоді, спорту, культури та туризму смт. Стрижавка  від 13.04.2021  № 45 « Про проведення Дня охорони праці в закладах освіти Стрижавської  територіальної  громади», на виконання Законів України „Про охорону праці", Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685 та з метою формування свідомого ставлення працівників до вимог безпеки охорони праці з 26 по 30 квітня  2021  було проведено Тиждень з   охорони праці,  пожежної безпеки, електробезпеки та  безпеки життєдіяльності, присвячений  Всесвітньому дню охорони праці під девізом: «Захищене і здорове покоління».
  У рамках тижня була створена творча група та розроблено план заходів .
  Протягом тижня організовані та проведені комплексні обстеження і цільові перевірки стану охорони праці на робочих місцях, дотримання правил та інструкцій з охорони праці; обстежені класи (кабінети), майстерні, спортивний зал, котельня , здійснено перевірку стану спортивного обладнання, ігрових та спортивних майданчиків, обладнання майстерень з оформленням актів - дозволів на роботу в приміщеннях (майданчиках) з підвищеною небезпекою; організувано онлайн  проведення інформаційно - роз'яснювальної роботи для здобувачів освіти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності та використання газу в побуті.
  28 квітня у ліцеї було проведено Єдиний День охорони праці.

  06.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Адміністрація КЗ «Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області» вітає учасників, переможців та призерів XI Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Грінвіч».

  Адміністрація КЗ «Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області» вітає учасників, переможців та призерів XI Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Грінвіч».

  У конкурсі узяли участь учні з  3-11 класів. Усі учні показали високий результат та отримали відзнаки за участь , а саме:

  -          Сертифікат учасника;

  -          Закладку «Irregular Verbs»;

  -          Наліпки «Motivation» та «The Pancake`s Day”;

  -           Оригамі закладки «Hello London» та «Funny and Cute».

  Висловлюємо вдячність учителям англійської мови Микичур Т.В., та Паранюк А.О., за участь та організацію конкурсу, за проведену активну роботу та високий рівень професіоналізму. Популяризацію англійської мови, розширення можливостей для учнівської молоді України та підтримку освітніх ініціатив.

  05.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Підсумки Міжнародного-дистанційного конкурсу «Олімпіс 2021 – Весняна сесія»

  Ось і завершився Міжнародний-дистанційний конкурс «Олімпіс 2021 – Весняна сесія»

  Адміністрація КЗ «Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області» висловлює вдячність учителям за підготовку переможців та призерів, а учням за проявлені глибокі знання з предметів.

  За результатами конкурсу наші учні здобули 27 дипломів І ступеня,  10 дипломів ІІ ступеня,  5 дипломів ІІІ ступеня та 5 грамот. Завдяки цим досягненням наш ліцей посів 1 місце серед шкіл Вінницької області та 112 із 715 місць в Україні.

  Ми пишаємося нашими учнями та разом з ними радіємо їхнім результатам. Бажаємо нових творчих злетів.

   

  22.04.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
  Всього новин: 314