Новини

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ


  Відповідно до плану виховної роботи закладу, з метою стимулювання пізнавальною діяльності учнів, розвитку інтересу до природничо-математичних наук, з метою сприяння розширенню знань з фізики, принципів та активізації творчих здібностей учнів, в КЗ «Пеньківський ліцей» з 15.05. по 19.05. пройшов предметний тиждень фізики. Вчителі-предметники провели з учнями 7-11 класів такі заходи:

   

  Понеділок:

  1.Відкриття тижня  фізики.

  2. Коротка розповідь про значення науки фізики.  

  3. Оголошення плану проведення тижня фізики.

   

  Вівторок:

  1. Вікторина   «Цікава фізика»

  2. Подорож у країну Фізика 

  3. Бесіда «Вода та її властивості. Значення води у природі»

  4.Конкурс «Фізика в народних прислів’ях»

   

  Середа:

  1.  Гра «Щасливий випадок»

  2. Інтелектуальний конкурс-гра з фізики  «Найрозумніший» 7-8 класи  

  3. Конкурс   кросвордів і ребусів

   

  Четвер:

  1.Конкурс рефератів на тему «Вчені-фізики України»

  2.   Гра «Лабіринти Всесвіту»

   

  П̓ятниця:

  1. Закриття тижня  фізики.

  2. Підведення підсумків.

   

  23.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  ЄДИНИЙ УРОК «БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ»


   В п̓ятницю, 19 травня, для учнів 7-11 та 1 класу в закладі було проведено єдиний урок «Безпечна дорога додому» в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Мета заходу - акцентувати увагу батьків та педагогічних працівників на захисті життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки та правил дорожнього руху.

  23.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  ДЕНЬ ПАМ̓ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

  Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

   

  Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. А також – нагадати, що війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами: націонал-соціалістичним (нацистським) у Німеччині й комуністичним в СРСР.  У 1939–1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого український, єврейський, кримськотатарський та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат.

  Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф. Сьогодні російська влада фактично зруйнувала систему міжнародних відносин, встановлену після Другої світової війни. Збройною агресією проти України вона розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки. У цьому рф нагадує гітлерівську Німеччину 1930-х років напередодні глобального конфлікту. А ми маємо нагадувати світові, що слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти напередодні Другої світової заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів. Сьогодні міжнародна спільнота має змогу опиратися на той гіркий досвід та історичні уроки.

   

  День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження – диктатори завжди прагнуть задовольнити імперські амбіції збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.

    Пам̓ятаємо… Перемагаємо… https://youtube.com/watch?v=7J40FQvOgts&feature=share

  08.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ З БІОЛОГІЇ


     Відповідно до плану виховної роботи закладу, з метою стимулювання пізнавальною діяльності учнів, розвитку інтересу до природничих наук, формування вміння швидко і чітко формулювати свої думки, логічно їх викладати, виховання шанобливого ставлення до природи, збереження та примноження природних скарбів рідного краю, з 01.05. по 05.05.2023 року в закладі пройшов предметний тиждень біології. Вчителем Томляк О.В. було проведено такі заходи для учнів:

  -      Відкриття тижня біології. Урок-дослідження «Найвідоміші та найважливіші біологи в історії».

  -      Біологічна вікторина «Кращий знавець біології».

  -      Фотоконкурс «Природа мого краю».

  -      Біологічна вікторина «Я і природа».

  -      XVII Всеукраїнська інтернет-олімпіада На урок з біології 2023.

  -      Закриття тижня біології. Підведення підсумків.

   

     Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою, спрямованою на виховання культури поведінки на природі, усвідомлення необхідності вироблення навичок з безпечного поводження в навколишньому середовищі та усвідомлення свого значення для збереження природних ресурсів.

  08.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

     Протягом останнього тижня квітня, з 25.04-28.04.2023, в закладі проходив Тиждень з   охорони праці,  пожежної безпеки, електробезпеки та  безпеки життєдіяльності, присвячений  Всесвітньому дню охорони праці під девізом: «Захищене і здорове покоління».

     В рамках тижня було проведено ряд заходів:

  •  Організувані та проведені комплексні обстеження і цільові перевірки стану охорони праці на робочих місцях, дотримання правил та інструкцій з охорони праці;
  • Провдено обстеження класів (кабінетів), майстерень, спортивних залів, котелень (опалювальних пунктів), перевірку стану спортивного обладнання, ігрових та спортивних майданчиків, обладнання майстерень з оформленням актів - дозволів на роботу в приміщеннях (майданчиках) з підвищеною небезпекою;
  • Оновлено (виготовити) куточки "Безпека життєдіяльності та охорона праці", стенди з рекламою щодо запобігання травмуванню здобувачів освіти та працівників, перевірено наявність інструкцій з охорони праці по  професіях та видах робіт на робочих місцях та  терміни дії інструкцій з охорони праці та оновити ті, де термін дії закінчився;
  • Організовано проведення інформаційно - роз'яснювальної роботи для здобувачів освіти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • Проведені бесіди, виховні години, з учнями 1,2,5 та 8 класів, на відповідну тематику.

   

  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  ВИСАДКА ДЕРЕВ НА ТЕРИТОРІЇ КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

  ВИСАДКА ДЕРЕВ НА ТЕРИТОРІЇ КЗ «ПЕНЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

   

  Посадка дерева в житті кожної людини – це важлива подія.  «Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати його власними руками!». Під таким гаслом випускники 11 класу КЗ «Пеньківський ліцей» висадили на території закладу саджанці яблунь, зробивши свій вклад в озеленення та благоустрій території. Адже, саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра. Важливо, що посадка дерев – це не тільки турбота про екологічний стан навколишнього середовища, а й, що не менш важливо, можливість залишити слід на Землі, пам’ять про себе, своєрідний заклик для наступних поколінь. Випускники впевнені, що деревця  обов’язково приживуться, бо посаджено їх з любов’ю. 

  За передані до закладу саджанці яблунь адміністрація висловлює подяку Кравчуку Володимиру Івановичу.

  27.04.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
  Всього новин: 328